رسمی؛ تیم دیوید بکام جریمه شد

تیم آمریکایی اینتر میامی به دلیل نقض قوانین بازار نقل و انتقالات جریمه شده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، باشگاه اینتر میامی تحت مالکیت دیوید بکهام، به دلیل نقض قوانین هزینه های انتقال بلیز متوئیدی، ملی پوش باتجربه و فرانسوی عدد ۱.۴ میلیون پوند جریمه شده است. بلیز متوئیدی که در آگوست سال ۲۰۲۰ از یوونتوس به اینتر میامی پیوست، در لیست " دستمزد بازیکن ورای حقوق تعیین شده" قرار داشت. این قانون که ملقب به قانون بکهام است، به تیم های MLS اجازه می دهد تا سقف سه بازیکن خارج از سقف دستمزد تعیین شده را جذب بکنند و امکان جذب بازیکن جدید فراتر از این شرایط وجود ندارد.

اما تحقیقات حاکی از آن است که اینتر میامی نام آندرس ریز مهاجم که حالا در نیویورک ردبولز بازی می کند را در این فهرست ذکر نکرده است. این باشگاه همچنان دستمزد واقعی بازیکنانی چون جولیان کاررانزا، لئاندرو گونزالس پیرز و نیکولاس فیگال را نیز اعلام نکرده است.

در بیانیه اتحادیه MLS آمده است: "رعایت قوانین در مورد همه برای ما امری مهم و این یک اصل اساسی در لیگ است و باشگاه های MLS مسئول پایبندی به تمام مقررات لیگ هستند. این جریمه نشان دهنده تخلفات اینتر میامی بوده و همه تیم ها را به همکاری کامل در تحقیقات آینده تشویق می کند."

اینتر میامی پیش از این بازیکنانی مانند گونسالو هیگواین و برک شی را در ترکیب خود داشته و در ادامه رایان شاوکراس ، مدافع سابق استوک و کی ران گیبس بازیکن سابق آرسنال و تیم ملی انگلیس را نیز به خدمت گرفته است.

تگ ها


دیوید بکام فوتبال جهان فوتبال