چراغ سبز هالند، برای حضور در مادرید

روزنامه مارکای اسپانیا نوشت که هالند برای پیوستن به رئال مادرید چراغ سبز نشان داده و مذاکرات با دورتموند آغاز شده است....

به گزارش "ورزش سه"، اخبار متفاوتی در خصوص آینده ارلینگ هالند غول نروژی و جوان دورتموند شنیده می شود. بازیکن آینده داری که گفته می شود جدال بین او و امباپه، سرآغاز نبرد جدیدی همچون دوئل های سریالی پله و مارادونا، رونالدو و مسی است و در همین رابطه، روزنامه مارکا از پالس های مثبت این بازیکن به رئال مادرید خبر داده است.


روزنامه اسپانیایی مارکا از رد شدن نخستین پیشنهاد لوس بلانکوس توسط مدیران دروتموند برای جذب هالند خبر داده و نوشته است که به نظر می رسد رئال مادرید توجه خود را به جذب کیلیان امباپه مهاجم پاریس سن ژرمن و ارلینگ هالند مهاجم بروسیا دورتموند معطوف کرده است زیرا گزارش شده است که مادریدی ها قبلاً از سوی ملی پوش نروژی برای این انتقال، چراغ سبز دریافت کرده اند.


هنوز نیاز به توافق بین لوس بلانکوس و باشگاه آلمانی در مورد هزینه این انتقال وجود دارد، بنابراین این دورتموند خواهد بود که تصمیم می گیرد در تابستان بعدی با ۷۵ میلیون یورو هالند را از دست بدهد یا اینکه او را امسال با قیمت بالاتری به فروش برساند چرا که بند خرید ۷۵ میلیون یورویی این بازیکن در تابستان ۲۰۲۲ فعال می شود.


طبق ادعای روزنامه ایتالیایی La Repubblica، رئال مادرید پیش از این مبلغ ۱۱۰ میلیون یورو را به همتایان خود در دورتموند پیشنهاد داده که این مبلغ توسط دورتموندی ها رد شده است. باشگاه آلمانی برچسب ۱۵۰ میلیون یورویی بر روی ستاره خود زده و قصد دارد با دو برابر مبلغ حق فسخی که در تابستان بعدی فعال می شود، هالند را به فروش برساند.


تصور می شود که دو طرف می توانند با پرداخت مبلغی در محدوده ۱۳۰ میلیون یورویی به توافق برسند چرا که فلورنتینو پرز رئیس رئال مادرید پس از فصلی که موفق به دریافت هیچ جامی نشد، قصد دارد تا شور و شوق را دوباره به لوس بلانکوس برگرداند و یک تیم کهکشانی درست کند.


مارکا در ادامه نوشته است که هالند خودش تأییدیه ای را برای انجام این معامله به طرف اسپانیایی ارسال کرده است، همانطور که این اتفاق در مورد مدیربرنامه او یعنی مینو رایولا اتفاق می افتد. چند ماه پیش، رایولا و پدر هالند سفری به اسپانیا داشتند و با طرف مادریدی به مذاکره نشستند هر چند پیش از آن در تمرینات بارسلونا حاضر شده بودند.


این بازیکن ۲۰ ساله که تا سال ۲۰۲۴ با دورتموند قرارداد دارد، فصل گذشته ۴۱ بار در ۴۱ بازی موفق به گلزنی شد. در حالی که وی همچنین ۱۲ بار به هم تیمی هایش پاس گل داد از جمله ۱۰ پاس گل در بوندس لیگا و ۲ مورد نیز در لیگ قهرمانان اروپا که همین مسئله باعث علاقه رئال مادرید به جذب وی شد.

تگ ها


ارلینگ هالند بروسیا دورتموند فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال