طعنه تند ستاره چلسی به تونی کروس

میسون مونت، ستاره انگلیسی چلسی، به صحبت های قبل از بازی تونی کروس واکنش نشان داد....

به گزارش "ورزش سه"، میسون مونت مانند اکثر بازی های این فصل شب گذشته نیز نمایش درخشانی از خود ارائه داد و به چلسی کمک کرد تا به فینال رقابت های لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا کند. این ستاره انگلیسی در اواخر بازی دیشب گل دوم آبی‌ها را به ثمر رساند تا به نوعی کار رئال‌مادرید را تمام کرده باشد.

اما پیش از دیدار دیشب دو تیم چلسی و رئال مادرید تونی کروس در کنفرانس مطبوعاتی خود به کنایه گفته بود که هیچ بازیکنی تا به اینجا نتوانسته خواب را از سر او بپراند؛ موضوعی که بعد از مسابقه دیشب با واکنش میسون مونت رو به رو شد و او در این باره به هافبک آلمانی رئال طعنه زد.

مونت گفت: "من دیدم که یکی از بازیکنان آنها قبل از بازی گفته بود که هیچ کسی نمی تواند باعث پریدن خواب او شود اما ما به عنوان یک تیم موفق شدیم خواب را از سر او بپرانیم. ما همه چیز خود را ارائه می دهیم و برای زندگی خود دفاع می کنیم.

شما مشاهده گردید که ما فرصت‌های زیادی در اختیار حریف قرار ندادیم. ما کاملا محکم هستیم و باید همچنان به این روند ادامه دهیم."

گفتنی است تونی کروس، هافبک آلمانی رئال مادرید در بخشی از صحبت‌های خود در کنفرانس خبری پیش از بازی برابر چلسی گفته بود: "در ۱۵ سال دوران فوتبالم هیچکس نتوانسته باعث شود که خواب از سر من بپرد."

تگ ها


تونی کروس میسون مونت چلسی رئال مادرید