حسین‌پور: برای پرسپولیس بازی تشریفاتی معنا ندارد

هافبک جوان پرسپولیس که در دیدار مقابل گل گهر بار دیگر فرصت حضور در ترکیب تیمش را به دست آورد، از انگیزه‌هایش برای پایان خوش لیگ خبر داد....

به گزارش "ورزش سه"، سعید حسین‌پور در گفت‌وگو با سایت پرسپولیس، درباره انتخابش به عنوان بهترین بازیکن دیدار با گل‌گهر که با آرای هواداران به دست آمده گفت: این لطف هواداران است اما واقعا همه بازیکنان در این بازی زحمت کشیدند تا بتوانیم نتیحه ۲ بر صفر عقب بودن را جبران کنیم. البته از بازیکنان بزرگ‌تر تیم هم باید قدردانی کنم که زحمت زیادی کشیدند و به من در این دیدار کمک کردند. همچنین از آقای نوراللهی هم ممنون هستم که به من کمک زیادی کرد. از طرف دیگر هواداران هم همیشه به من لطف داشتند و قدردان اعتماد آنها هستم. واقعا به چنین چیزی فکر نمی‌کردم. در زمان بازی هم وقتی قرار بود به زمین بروم فقط به این فکر می‌کردم که به تیم برای جبران نتیجه کمک کنم. با این همه خوشحالم که هواداران از عملکرد من راضی بودند. برای من مهم است که کادرفنی و هواداران از عملکردم راضی باشند.

حسین‌پور درباره این بازی گفت: نیمه اول که روی نیمکت بودم کاملا متوجه شدم که بازی خیلی سختی داریم چرا که ۲ گل خورده بودیم، ۱۰ نفره شدیم و حریف هم روحیه بالایی به دست آورده بود اما در بین دو نیمه و با صحبت‌های آقا یحیی توانستیم عملکرد بهتری داشته باشیم. ما در نیمه دوم بازی را در دست گرفتیم و ۱۰ نفره توانستیم کامبک بزنیم و شاید فقط چند ثانیه کم آوردیم. این هم به هر حال از جذابیت‌های فوتبال است.

هافبک جوان پرسپولیس در مورد بازی با سایپا گفت: برای ما هیچ بازی تشریفاتی وجود ندارد چرا که هواداران حتی در بازی‌های دوستانه هم انتظار برد از پرسپولیس دارند. ما البته همه تمرکز خودمان را برای بازی با سایپا گذاشتیم و اصلا تحت تاثیر بازی در نیمه نهایی جام حذفی و دیدار دربی قرار نداریم. در هفته آخر لیگ هم برای برد به زمین خواهیم رفت تا هدیه خوبی به هواداران بدهیم.

وی در مورد غیبت تماشاگران در ورزشگاه‌ نیز گفت: غیبت تماشاگران و هواداران نه تنها کم نیست بلکه خیلی روی عملکرد بازیکنان تاثیر دارد. امیدوارم این ویروس زودتر ریشه‌کن شده تا باز هم هواداران بتوانند در ورزشگاه حاضر شوند.

تگ ها


پرسپولیس تهران سعید حسین پور