زنده روح: منشا گفت بگذار پنالتی را من بزنم

گل گهر در نیم فصل و با چند خرید خوب در پست های مختلف شرایط بهتری پیدا کرد و حالا امیدواراست که یک فصل دیگر در لیگ برتر بماند؛ بی شک یکی از بهترین خریدهای این تیم احمدزنده روح بود که از ماشین سازی آمد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در نیم فصل اول احمدزنده روح با زدن هفت گل یکی از بهترین گلزنان لیگ برتر بود و با ۷ گلی که زد نقش مهمی در نتایج تیمش ایفا کرد و شاید همین درخشش بود که گل گهر در نقل وانتقالات زمستانی به سراغ این هافبک کرمانی رفت. زنده روح در گل گهر هم خیلی زود تبدیل به بازیکنی موثر شد اما تا قبل از بازی با شاهین پایش به گلزنی باز نشد. سرانجام اما در بازی حساس گل گهر با شاهین بوشهر او در دقیقه ۲ بازی یک پنالتی حساس و سرنوشت ساز را برای تیمش تبدیل به گل کرد تا هم گل گهر بتواند با اعتماد به نفس بیشتری بازی کرده و هم خودش را در جدول گلزنان به بازیکنان ۸ گله برساند.


هافبک چپ پای گل گهر درباره شرایط این تیم بعد از شروع مجدد بازی ها گفت:" واقعیت این است که تیم ما بعد از تعطیلات طولانی از شرایط خوبی که پیش از کرونا داشت دور شده بود با این حال ما در بازی برابر شهرخودرو و بخصوص پیکان مستحق باخت نبودیم و اگر بدشانسی و کم دقتی نبود این بازی ها را واگذار نمی کردیم."


زنده روح درباره بازی با شاهین گفت:" می دانستیم بازی با شاهین خیلی مهم است؛ هم از نظر جدولی وهم از این نظر که اگر نتیجه نمی گرفتیم شرایط خیلی برایمان سخت می شد. اما بچه ها تلاش زیادی کردند و بازی با برنامه ای که مدنظر کادرفنی بود را انجام دادیم و به گل رسیدیم و به خوبی توانستیم بازی را کنترل کنیم. خداراشکر بعد از این برد شرایط مان کمی بهتر شد و با انگیزه بیشتری بازی های باقیمانده را انجام می دهیم."


او در ارتباط با پنالتی که برابر شاهین زد و اولین گلش با لباس گل گهررا به ثمر رساند گفت:" لطف بچه ها بود، همه زحمت کشیدند و خوشحالم که من هم گل زدم. دوست داشتم زودتر از این در گل گهرگل بزنم ولی خداراشکر می کنم که بالاخره این اتفاق افتاد."


او اضافه کرد:" حس خیلی خوبی است وقتی گل می زنید و می توانید به تیم کمک کنید. خب من دوبار به این دروازه بان (ماکسیما دروازه بان گرجستانی شاهین) قبلا پنالتی زده بودم و تردید شاید که شاید دستم را بخواند اما این اتفاق خوشبختانه رخ نداد. لحظه ای که توپ گل شد واقعا حس خوبی داشتم چون می دانستم می توانیم در ادامه بهتر بازی کنیم."


زنده روح اما پنالتی دوم تیمش را به گادوین منشا داد:" خب در آن لحظه منشا گفت که می خواهد پنالتی را بزند و من هم قبول کردم. منشا دوست و همتیمی ام است. دوست داشتیم او هم گل بزند تا بتواند برای گلزنی های بیشتر روحیه بگیرد. مهم این است که همه تیم تصمیم گرفته و همقسم شده اند که موفق شویم و اینکه چه کسی گل می زند واقعا اهمیتی ندارد."


او درباره عملکرد خودش هم گفت:" فکر می کنم عملکرد خوبی داشتم. فشار زیادی روی ما وجود داشت اما تلاشمان را کردیم که بهترین عملکرد را داشته باشیم و امیدواریم بتوانیم جواب زحمات و اعتماد باشگاه و کادرفنی را داده باشیم. شش بازی مهم داشتیم که یکی از آن ها را با موفقیت سپری کردیم و در ۵ بازی باقیمانده باید بهترین بازی هایمان را انجام بدهیم."


هافبک سابق ماشین سازی درباره بازی این هفته گل گهر برابر تیم سابقش گفت:" بازی با ماشین سازی بازی خیلی سختی است. این تیم بازیکنان پرتلاش و دونده ای دارد. امیدوارم روند خوبمان را در تبریز ادامه بدهیم و با دست پر از زمین بیرون بیاییم چون می دانیم این برد چقدر برایمان در این فصل اهمیت دارد."


زنده روح همچنین در ارتباط با برخی اخبار حاشیه ای که درباره این تیم در روزهایی که نتایج خوبی کسب نمی شد به گوش می رسید هم گفت:" وقتی تیم نتیجه نمی گیرد اتفاقات بدی رقم می خورد و حاشیه به وجود می آید. همه ما دست به دست هم داده ایم تا حاشیه ها را از بین ببریم و فکر می کنم برد مقابل شاهین خیلی به این تصمیم کمک کرد. بچه هامصمم هستند و همقسم شده اند که از این شرایط خارج شویم. امیدوارم این بردها ادامه دار باشد و با یک نتیجه خوب دیگر در این هفته از بحران عبور کنیم."


هافبک کرمانی گل گهر در پایان با ابراز امیدواری نسبت به حفظ این تیم در لیگ برتر گفت:" به شخصه کاملا امیدوار هستم که در لیگ برتر می مانیم چون بازیکنان و کادرفنی باکیفیتی داریم و اگر بتوانیم به همان روند قبل از کرونا برگردیم ،می توانیم به راحتی در لیگ بمانیم. ۵ فینال مهم پیش رو داریم و گام به گام پیش می رویم تا گل گهر را در لیگ برتر حفظ و دینمان را به مردم سیرجان و باشگاه ادا کنیم."

بیشتر بخوانید:
سعادتمند: قرار است با استراماچونی توافق کنیم
پیشکسوت استقلال: استقلال همین الان هم کهکشانی است
حلالی: پرسپولیس در آسیا به مشکل می خورد

تگ ها


گل گهرسیرجان احمد رضا زنده روح فوتبال ایران گل گهر گادوین منشا احمد زنده روح گل گهر لیگ برتر خلیج فارس فوتبال