کلوپ: نمی دانم فصل قبل چگونه ۹۷ امتیاز کسب کردیم

یورگن کلوپ، سرمربی لیورپول می گوید که هیچ علاقه‌ای به رکوردها ندارد و می‌خواهد تیمش در همه مسابقات پیروز شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، لیورپول که پیش از این قهرمانی خود را در رقابت‌های لیگ برتر انگلیس مسجل کرده بود، شب گذشته و در چهارچوب هفته سی و چهارم این رقابت ها مهمان برایتون بود و در نهایت موفق شد با دو گل محمد صلاح و تک گل جردن هندرسون به پیروزی ۳-۱ دست پیدا کند؛ موضوعی که باعث شد آنها یک گام دیگر به سه رقمی شدن امتیازات شان در رقابتهای لیگ برتر نزدیک شوند.

یورگن کلوپ پس از پایان بازی دیشب گفت: " دیدار بسیار دشواری بود اما معتقد هستم که ما کاملاً سزاوار پیروز شدن بودیم. نکته مهم این بود که ما شروع و پایان بسیار خوبی مقابل برایتون داشتیم. با این حال در اواسط بازی فرصت‌های گلزنی بیشتری در اختیار آنها قرار دادیم. البته که برایتون نیز واقعاً تیم خوبی بود."

کلوپ درباره احتمال ۱۰۰ امتیازی شدن لیورپول در لیگ برتر انگلیس نیز گفت: " من هیچ علاقه‌ای به این رکوردها ندارم و تنها دوست دارم که تیم در همه مسابقات پیروز شود. به قهرمانی زودهنگام دست پیدا کردیم و این موضوع می‌تواند تا حدود زیادی انگیزه هر بازیکنی را کاهش دهد اما تیم من اصلاً اینگونه نبوده و عطش خود را حفظ کرده است. فصل گذشته ما ۹۷ امتیاز کسب کردیم و واقعاً نمی‌دانم به چه روشی و چگونه موفق به انجام این مهم شدیم. با این همه ما فقط به پیروز شدن فکر می کنیم."

بیشتر بخوانید:
بارسا ۱ اسپانیول 0؛ پیروزی میلی‌متری آبی‌واناری‌ها در دربی کاتالونیا
برایتون ۱ لیورپول 3؛ لک‌ لک‌ها در اندیشه 100 امتیاز
گواردیولا: هرگز بازیکنی شبیه به داوید سیلوا ندیده ام 

تگ ها


فوتبال جهان یورگن کلوپ لیورپول یورگن کلوپ لیورپول لیگ برتر فوتبال