زنده‌روح، آقای گل هافبک‌های لیگ+ عکس

هافبک ماشین‌سازی دروازه سایپا را باز کرد تا بهترین گلزن حال حاضر در بین هافبک‌های لیگ برتر شود....

به گزارش مدال، ماشین‌سازی پس از دو تساوی برابر نفت مسجدسلیمان و پرسپولیس و شکست ذوب‌آهن، امروز به دنبال دومین برد متوالی مقابل سایپا بود. شاگردان خطیبی در نیمه اول فشار زیادی را بخاطر حملات نارنجی پوشان متحمل شدند و در آستانه دریافت گل قرار داشتند که در نهایت با تساوی راهی رختکن شدند.

در نیمه دوم تلاش ماشین‌سازی برای زدن گل افزایش یافت و موقعیت‌های این تیم در دقیقه ۶۴ نتیجه داد و سبزقباها روی نفوذ محمد قادری و خطایی که سعید محمدفرد روی او مرتکب شد، صاحب یک ضربه پنالتی شدند.

احمدرضا زنده‌روح که جزو نفرات ثابت ماشین‌سازی در این فصل بوده و عملکرد خوبی در خط میانی این تیم ارائه می‌کند، امروز هم نمایش قابل قبولی برابر سایپا داشت که در نهایت توانست در امر گلزنی نیز موفق باشد.

زنده‌روح در دقیقه ۶۶ پنالتی اعلام شده به سود ماشین‌سازی را برخلاف جهت فلاح‌زاده تبدیل به گل کرد تا علاوه بر اینکه تیمش را درآستانه برتری مقابل نارنجی پوشان قرار دهد، ۵ گله شود تا بعد از شهریار مغانلو ۶ گله، در کنار مهدی قائدی دومین گلزن برتر لیگ لقب بگیرد.

اخبار مرتبط:
ماشین‌سازی 1 سایپا 0/ تیره‌روزی‌های نارنجی‌پوشان ادامه دارد

تگ ها


ماشین سازی اخبار ماشین سازی ماشین سازی سایپا هفته دوازدهم لیگ نوزدهم هفته دوازدهم لیگ برتر نوزدهم هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال ایران هفته دوازدهم لیگ برتر هفته دوازدهم لیگ ایران لیگ برتر ایران احمد زنده روح سایپا ماشین سازی ماشین سازی-سایپا ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال