شورش هری کین ادامه دارد؛ او می خواهد جدا شود

هری کین، ستاره انگلیسی تاتنهام، در تمرینات امروز این تیم نیز حاضر نشده است....

به گزارش "ورزش سه"، شایعات زیادی در رابطه با جدایی هری کین از تاتنهام وجود دارد و گزارش ها طی هفته های اخیر حاکی از آن بوده که ستاره انگلیسی از روند عدم کسب جام با تیم لندنی ناامید شده و قصد دارد راهی تیم دیگری شود. همچنین به نظر می رسد که منچسترسیتی از مهم‌ترین مشتریان هری کین محسوب می‌شود.

اما شواهد حاکی از آن است که باشگاه تاتنهام هرگز نمی خواهد به این راحتی ها اجازه جدایی بهترین بازیکن خود را صادر کند. در واقع گفته می‌شود که دنیل لوی رئیس باشگاه تاتنهام تمام تلاش خود را برای حفظ هری کین انجام خواهد داد اما در صورتی که مجبور به فروش او شود، با مبلغی کم تر از ۱۶۰ میلیون پوند اجازه انتقال ستاره انگلیسی به سیتی را صادر نخواهد کرد.

با این حال به نظر می رسد که قصد ستاره انگلیسی برای ترک تاتنهام در تابستان امسال کاملاً جدی است. هری کین روز گذشته در تمرینات تاتنهام غایب بود و امروز نیز دوباره شاهد غیبت او در تمرینات این تیم بودیم تا مهاجم انگلیسی یک پیام جدی به سران تاتنهام داده باشد. در واقع گفته می‌شود که هری کین مصمم است که در همین تابستان راهی منچسترسیتی شود اما در عین حال موافقت تاتنهام با جدایی او آن هم برای پیوستن به تیم رقیب دشوار به نظر می‌رسد.

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ فوتبال جهان هری کین تاتنهام منچستر سیتی فوتبال