حسین پور در شهرخودرو، نعمتی در پرسپولیس

جدایی قطعی سعید حسین پور در نیم فصل باعث شده تا باشگاه به دنبال راهکاری برای سود بردن از این اتفاق باشد....

به گزارش "ورزش سه"، سعید حسین پور، هافبک جوان پرسپولیس بعد از اینکه در نیم فصل اول فرصتی برای خودنمایی در ترکیب سرخپوشان به دست نیاورد، قصد جدایی و تجربه فضای جدیدی دارد. در این رابطه باشگاه و کادرفنی نیز توافق خود را با این انتقال با پیش شرط قرضی بودن آن را اعلام کرده است.

حسین پور که از نساجی مازندران نیز پیشنهاد جدی دریافت کرده، اکنون با شرط انتقال قرضی با مشکل مواجه شده است. اکنون اما موضع جدیدی در این انتقال شکل گرفته است.

گفته می‌شود باشگاه شهرخودرو و مهدی رحمتی بی تمایل نیستند که این هافبک جوان و تکنیکی را به خدمت بگیرند و از سوی دیگر با توجه به درخواست باشگاه پرسپولیس برای انتقال علی نعمتی، مدافع شهرخودرو به این تیم، شاید اکنون رایزنی برای این انتقال با میز مذاکره با نام این دو بازیکن صورت گیرد.

باشگاه شهرخودرو با توجه به اینکه پرسپولیس هنوز به تعهدات خود در خصوص مبلغ رضایتنامه یحیی گل محمدی عمل نکرده، نسبت به این موضوع موضع گیری کرده و گفته می‌شود شکایتی نیز در این خصوص تقدیم کنفدراسیون فوتبال آسیا کرده است. با این حال با توجه به اینکه اکنون دو باشگاه خواهان انتقال سعید حسین پور و علی نعمتی هستند، شاید این انتقال را بتوان در ادامه متصور شد.

پرسپولیس در خط دفاعی خود به دنبال جذب مدافع است و از سوی دیگر شهرخودرو نیز با جدایی روح الله سیف اللهی و صادقی به دنبال تقویت خود در خط میانی است و باید دید وضعیت حسین پور و نعمتی به چه شکل پیش خواهد رفت.

تگ ها


پرسپولیس تهران سعید حسین پور شهر خودرو