حسین پور: به احترام منصوریان شادی نکردم

سعید حسین پور در نقل و انتقالات زمستانی به صورت قرضی از پرسپولیس به تبریز و تیم ماشین سازی آمد تا بیشتر فرصت بازی پیدا کند او موفق شد در بازی با آلومینیوم اولین گلش را در لیگ به ثمر برساند....

به گزارش "ورزش سه"، ماشین سازی در تبریز به کسب تساوی مقابل آلومینیوم اراک رضایت داد و همچنان با ۱۰ امتیاز در رده شانزدهم جدول قرار دارد  سعید حسین پور در خصوص این دیدار به خبرنگار ما گفت: همه بچه ها خوب بازی کردند و تیم ما موقعیت های زیادی داشت ولی تیم آلومینیوم هم خوب کار کرد اما فکر می‌کنم موقعیت های ما بیشتر بود و متاسفانه از آن‌ها خوب استفاده نکردیم و دوباره در دقایق آخر گل خوردیم و پیروز نشدیم. این چندمین بار است که برای ماشین سازی این اتفاق می‌افتد.


او در مورد گلی که در این دیدار به ثمر رساند ادامه داد: واقعا از همه بچه ها تشکر می کنم. آقای ابراهیمی پنالتی را داد که من بزنم. دیروز اولین گلم را در لیگ به ثمر رساندم و خیلی خوشحال بودم ولی به احترام آقای منصوریان و خرمگاه که در نفت شاگردشان بودم خوشحالی نکردم.


این بازیکن از زمانی که از پرسپولیس به  ماشین سازی آمده در تمام بازی‌ها فیکس بوده در بازی دیروز به عنوان یار تعویضی به میدان آمد و گل زد در این خصوص گفت: تصمیم سرمربی بود که من از ابتدا بازی نکنم و من همیشه احترام می گذارم. خدا را شکر که توانستم پنالتی را  تبدیل به گل کنم ولی حیف شد که نبردیم.


حسین پور در مورد وضعیت زمین به خاطر بارش باران خاطر نشان کرد: باران کمی روی کیفیت چمن تاثیر گذاشته بود و من نمی‌دانم قبلش روی زمین پارچه کشیده بودند یا خیر ولی شرایط زمین زیاد خوب نبود و واقعا اذیت می کرد.


این بازیکن که کلا دو ماه است به ماشین سازی رفته و ۵ مربی مختلف داشته گفت: من در زمان آقای پاشازاده به ماشین سازی آمدم و چیزهای خیلی زیادی یاد گرفتم ولی آقای اخباری یک روز سرمربی ما بود و بعد از بازی با استقلال رفت، آقای خورشیدی هم آمد واصلا به مسابقه نکشید و الان هم آقای اکبرپور آمده و امیدوارم از این به بعد روند خوبی داشته باشیم.


هافبک ماشین سازی در مورد شرایط مالی و اینکه دریافتی داشته‌اند یا خیر اظهار کرد: قبل از عید درصد خیلی کمی دریافتی داشتیم ولی بعدش هیچ دریافتی نداشتیم.


وی که نیم فصل اول در پرسپولیس توپ می زد در پاسخ به این سوال که آیا از انتخاب ماشین سازی با این همه مشکل ناراحت نیست گفت: پرسپولیس و ماشین سازی از لحاظ شرایط و امکانات قابل مقایسه نیستند و به نوعی پرسپولیس نه تنها از ماشین‌سازی بلکه از اکثر تیم های لیگ به لحاظ امکانات سر تر است ولی قرار بود که نیم فصل دوم به تیمی بروم که بازی کنم به خاطر همین این تصمیم را گرفتم و شرایطم بد هم نیست و تبریز مردمان خوبی دارد ولی امکانات پرسپولیس از ماشین سازی خیلی بهتر بود.
حسین پور در پایان در مورد بازی با تراکتور و اینکه به نظرش برای بقای آنها در لیگ معجزه ای  رخ می‌دهد یا خیر افزود: بازی با تراکتور خیلی سخت و حساس است. در هر حال آدمی به امید زنده است و ما هم تمام تلاشمان را می‌کنیم که معجزه را رقم بزنیم، می دانیم سخت است اما تمام تلاشمان را می کنیم.

تگ ها


ماشین سازی تبریز فوتبال ایران سعید حسین پور لیگ برتر خلیج فارس فوتبال