زنده روح: به آقای گلی در لیگ برتر فکر نمی‌کنم

احمد زنده روح هافبک گلزن ماشین سازی برد تیم را مهم‌تر از گلزنی خود می‌داند....

به گزارش مدال، احمد زنده روح هافبک با تجربه ماشین سازان هفته گذشته با گلزنی مقابل سایپا پنج گله شد و به‌عنوان آقای گل هافبک های لیگ برتر تا هفته دوازدهم لقب گرفت. زنده روح که از جمله بازیکنان بی حاشیه فوتبال ایران به شمار می رود، زیاد در مستطیل سبز دیده می شود تا رسانه، با این حال در جریان آخرین تمرین ماشین سازان گفتگویی با او داشتیم.

زنده روح در مورد آقای گلی هافبک های لیگ برتر گفت: اصطلاح جالبی پیدا کرده اید و من خودم به چنین چیزی فکر نکرده بودم و اصلا به آقای گلی و یا تعداد گل های توجهی نداشتم چه برسد به این اصطلاح جدیدی که عنوان می کنید. باور کنید همیشه برد تیم برایم مهمتر از گلزنی خودم بوده است و با توجه به پست بازی که دارم به این موضوع فکر نمی‌کنم و دوست دارم در خدمت تیم باشم.

هافبک گلزن ماشین سازان در مورد روند رو به رشد تیم ماشین سازی توضیح می دهد: خیلی جابجایی داشتیم و با خیلی مشکلات روبرو بودیم ولی بزرگترین امتیاز فعل خواستنی بود که در مجموعه صرف شده بود و این روند رو به رشد تیم حاصل یک دلی مجموعه است. بدون اغراق می گویم که از کادر مدیریتی گرفته تا کادر فنی و بازیکنان و کادر تدارکات همدل هستند. یک رفاقت مثال زدنی بر تیم حاکم است که باعث شده است تا در شرایط خوبی فعلی قرار بگیرد.

هافبک ماشین سازان در مورد دیدار روز چهارشنبه تیمشان مقابل پارس جنوبی گفت: فوتبال ما حرفه ای شده است و تمامی تیم های بودجه خوبی دارند. مثل قبل نیست که قدرت در دو یا سه تیم جمع بشود، الان همه تیم ها با توجه به داشته ها و اهداف خود بسته می شوند و هر دیداری سخت است. الان امتیاز گرفتن در خانه حریف سخت شده است و این دیدار نیز قطعا برای ما خیلی سخت است. دیگر هیچ حریفی برای تیم ها آسان نیست و همانطور که می بیند تیم های پایین جدول بارها توانسته از تیم های مدعی امتیاز بگیرند و معادلات را برهم بزنند. ما نیز بازی سختی در جم خواهیم داشت. امیدوارم سوای نتیجه یک فوتبال خوب از دو تیم را شاهد باشیم.

بیشتر بخوانید:

مسیح زاهدی: استوک‌ها زخم مرا را شناخته‌اند

نریمان جهان: حریف سر سختی برای رقیبان خواهیم بود

معبودی: بازی سختی با پارس جنوبی در جم داریم

 

 

 

تگ ها


احمد زنده روح ماشین سازی پارس جنوبی جم پارس جنوبی جم-ماشین سازی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال