رئال مثل PSG نیست، آنها فریبکار و متقلبند

رئیس لالیگا یک بار دیگر فرصت را برای حمله به پی اس جی غنیمت شمرد و به دفاع از رئال و تیم های اسپانیایی پرداخت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تابستان امسال رئال هر چه تلاش کرد نتوانست پی اس جی را راضی به مذاکره برای فروش کیلیان امباپه کند. موضع پاریسی ها سفت و سخت بود و شب گذشته لئوناردو مدیر ورزشی پی اس جی بار دیگر تاکید کرد که از رفتار رئال دلخور هستند و ابراز اطمینان کرد که امباپه قراردادش را تمدید خواهد کرد.

خاویر تباس رئیس لالیگا بارها به پی اس جی حمله کرده و معتقد است که این تیم با حمایت دولت قطر، تمامی قوانین را دور می زند و پرداخت ۶۰۰ میلیون یورو دستمزد به بازیکنانش، امری غیر قابل قبول است.

تباس در مراسم معرفی اسپانسر جدید لالیگا و در انتقاد از پی اس جی گفت:« رئال هرگز نمی تواند مثل پی اس جی باشد چرا که آنها باشگاهی متقلبند. فوتبال اسپانیا بر خلاف چیزی که می گویند ویرانه نیست. وضعیت باشگاه های ما از ۸۰ درصد باشگاه های دیگر اروپایی بهتر است.

رئال بهترین باشگاه در دوران پاندمی کرونا بود و به خوبی توانست بودجه و تراز مالی خود را کنترل کند. رئال توانایی مالی برای خرید هر بازیکنی را دارد ولی هرگز نمی تواند مثل پی اس جی باشد، چون آنها فریبکارند. ۶۰۰ میلیون یورو پرداختی دستمزد دارند که برای هیچ باشگاهی ممکن نیست. رئال مثل پی اس جی حمایت یک دولت را پشت سرش ندارد و طبیعی است که نتواند مثل پاریس تیمش را تقویت کند.»

تگ ها


پاری سن ژرمن کیلیان امباپه فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال