حمله به اتوبوس استقلال در مسجدسلیمان/ ویدیو

دیدار استقلال و نفت مسجدسلیمان در هفته سوم لیگ برتر با حواشی بسیاری در پایان بازی مواجه شده است....

به گزارش خبرنگار مدال، دیدار استقلال و نفت مسجدسلیمان در هفته سوم لیگ برتر با حواشی بسیار به پایان رسید. باشگاه استقلال با منتشر کردن ویدیویی از حمله به اتوبوس این تیم در پایان بازی خبر داده است. در متنی که باشگاه استقلال همراه با این ویدیو منتشر کرده آمده:
«این ویدیو فقط چند ثانیه از حمله‌ای است که علیه اتوبوس تیم استقلال، پس از پایان بازی امشب در ورزشگاه مسجد سلیمان انجام شد. متاسفانه برخلاف وعده‌هایی که درباره امنیت تیم استقلال در جلسه هماهنگی پیش از بازی داده شده بود، پس از پایان بازی جمعیت فراوانی پشت در رختکن تیم استقلال حضور داشتند و اعضای تیم مهمان در بین حملات لفظی و فیزیکی برخی تماشاگران وارد اتوبوس شدند. عجیب آنکه مأموران یگان ویژه هیچ اقدامی علیه حمله‌ مهاجمین انجام ندادند و همان طور که در این ویدیو مشاهده می‌کنید با پرتاب چند سنگ شیشه‌های اتوبوس تیم استقلال را شکستند. این در شرایطی است که بسیاری از اعضای تیم برای در امان ماندن کف اتوبوس قرار گرفته بودند!

یک شب قبل، نماینده یگان ویژه در جلسه هماهنگی پیش از بازی تاکید کرده بود که ورزشگاه شهید بهنام محمدی از نظر نکات امنیتی آماده برگزاری این مسابقه نیست که مورد اعتراض سرپرست تیم نفت مسجد سلیمان قرار گرفت!

ویدیوهای بیشتری درباره حمله به اتوبوس استقلال موجود است که برای نهادهای مربوطه ارسال خواهد شد.»

اخبار مرتبط:
شکایت رسمی باشگاه استقلال از اکبریان
اتفاق جنجالی مقابل رختکن استقلال در مسجدسلیمان/ ویدیو

تگ ها


ویدیو ویدئو استقلال حواشی استقلال نفت مسجد سلیمان نفت مسجد سلیمان استقلال هفته سوم لیگ برتر هفته سوم لیگ نوزدهم استقلال نفت مسجد سلیمان نفت مسجد سلیمان-استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال