نوری: می‌خواهیم استقلال را متوقف کنیم

کاپیتان تیم پیکان تهران می گوید استقلال با حضور فراز کمالوند در کادرفنی اش قدرتمندتر شده است....

محمد نوری در گفت و گو با خبرنگار "ورزش سه" درباره شرایط پیکان تهران بیان کرد: خوشبختانه شرایط خوبی داریم. بعد از بردی که آخرین روزهای سال ۹۹ مقابل ذوب آهن به دست آوردیم چند روز استراحت کردیم و بعد از آن تمرینات را از سر گرفتیم. وضعیت نفرات همه خوب است و خودمان را آماده کردیم. دو بازی تدارکاتی هم داشتیم که به هماهنگی بازیکنان کمک کرد. انشاالله بتوانیم مقابل استقلال یک نتیجه خوب کسب کنیم.


وی درباره رویارویی با استقلال گفت: استقلال تیم خوبی است. این تیم به همراه پرسپولیس و سپاهان از مدعیان قهرمانی لیگ برتر محسوب می شود و بازی سختی خواهیم داشت.


کاپیتان پیکان که سابقه کار کردن با فراز کمالوند را دارد، ادامه داد: از زمانی که کادرفنی جدید به استقلال آمده شرایط این تیم متحول شده است. با حضور آقای کمالوند کادرفنی استقلال قدرتمندتر شده است. با این حال امیدوارم که بتوانیم یک بازی خوب انجام بدهیم و نتیجه خوبی هم به دست آوریم.


نوری درباره جوان بودن ترکیب پیکان تاکید کرد: همه می دانند تیم ما چقدر جوان است. برخی از بازیکنان ما تا به حال در ورزشگاه آزادی بازی نکردند و خیلی هایشان نیز بار دوم و سوم است که در آزادی به میدان می روند. با این حال نشان دادیم که توان فنی بالایی داریم و می خواهیم نتیجه خوبی مقابل استقلال بگیریم و این تیم را متوقف کنیم.


وی درباره تقویت پیکان در نقل و انتقالات بیان کرد: بازیکنان خوبی با صلاحدید کادرفنی و زحمات کادر مدیریتی باشگاه اضافه شدند. کمی زمان لازم است تا این نفرات با تیم هماهنگ تر شوند. قطعا در ادامه بازی ها حرف های زیادی برای گفتن خواهیم داشت و امیدوارم بتوانیم جواب اعتماد مدیران باشگاه و مسئولان کارخانه ایرانخودرو را به خوبی بدهیم.

تگ ها


محمد نوری پیکان تهران