ژاوی از کومان جلو زد، بارسا حتی بهتر از رئال!

ژاوی هرناندز با پیروزی شب گذشته بارسا بر آلاوس توانست رکورد امتیازگیری بهتری نسبت به رونالد کومان ثبت کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بارسلونا شب گذشته به زحمت و به لطف گل دقیقه ۸۷ فرانکی دی یونگ توانست در زمین آلاوس پیروز شود. با این برد بارسا توانست به رتبه پنجم رسیده و فاصله با اتلتیکوی رده چهارمی را به یک امتیاز کاهش دهد ولی شیوه بازی بارسا چنگی به دل نزد و مورد انتقادات زیادی هم قرار گرفته است.

ژاوی از سه ماه پیش بود که جانشین رونالد کومان در بارسا شد و تا به اینجا در ۹ بازی لالیگا روی نیمکت این تیم نشسته است. با وجود انتقادات زیادی که به بارسای ژاوی وارد می‌شود ولی نکته جالب اینکه در ۵ بازی اخیر لالیگا، هیچ تیمی حتی رئال به اندازه بارسا امتیاز نگرفته است.

سه برد برابر مایورکا، الچه و آلاوس و دو تساوی برابر گرانادا و اوساسونا ۱۱ امتیاز برای بارسا به‌همراه داشت (تساوی برابر سویا یک بازی عقب افتاده بود) و پس از این تیم ویارئال، بیلبائو، سلتا و ختافه بیشترین امتیاز را در ۵ هفته اخیر گرفته‌اند.

ژاوی ۹ بار در لالیگا روی نیمکت بارسا نشسته و ۱۸ امتیاز گرفته است که در مقایسه با ۱۵ امتیازی که بارسا با رونالد کومان در ۱۰ بازی گرفته بود، آمار بهتری محسوب می‌شود.

بازی بعدی بارسا در لالیگا دو هفته بعد در نوکمپ برابر اتلتیکو مادرید است که یک بازی فوق العاده حساس خواهد بود. نبردی برای کسب سهمیه که در سال‌های گذشته نبردی برای قهرمانی به‌حساب می‌آمد.

تگ ها


ژاوی رونالد کومان فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال