لمار در نهایت در موناکو ماندنی شد

به گزارش مدال به نقل از وبسایت نود، در حالی که در روزهای پایانی نقل و انتقالات رقابت سختی برای جذب لمار به وجود آمده بود و لیورپول پیشنهادی ۷۰ میلیون یورویی و آرسنال پیشنهادی ۱۰۰ میلیون یورویی برای این بازیکن فرانسوی ارائه کردند ولی در نهایت توماس لمار در موناکو ماندنی شد ......

به گزارش مدال به نقل از  وبسایت نود، در حالی که در روزهای پایانی نقل و انتقالات رقابت سختی برای جذب لمار به وجود آمده بود و لیورپول پیشنهادی ۷۰ میلیون یورویی و آرسنال پیشنهادی ۱۰۰ میلیون یورویی برای این بازیکن فرانسوی ارائه کردند ولی در نهایت توماس لمار در موناکو ماندنی شد. اما وادیم واسیلیف نایب رییس موناکو در گفتگو با یک رسانه روسی، درباره شرایط لمار چنین گفته است:

شرایط آسانی نداشتیم، لمار می خواست راهی آرسنال یا لیورپول شود. اما صحبت هایی داشتیم و در نهایت به این تصمیم جمعی رسیدیم که توماس لمار در موناکو بماند و این جا را ترک نکند. بنابراین او ماندنی شد. لمار بازیکن بسیار مهمی در ترکیب تیم است و خروجش می توانست تاثیر زیادی روی تیم بگذارد. خوشحالیم که او در موناکو باقی ماند.

این در شرایطی است که ونگر اعلام کرده قصد دارد بار دیگر برای جذب لمار وارد عمل شود، البته این اتفاق حداقل تا ژانویه عملی نیست.

 

تگ ها


اخبار روز توماس لمار موناکو فوتبال