یحیی گل‌محمدی به باشگاه لیست نقل و انتقالاتی داد

یحیی گل محمدی دقایقی پیش در نامه‌ای به باشگاه خواسته‌های خود برای فصل آینده را مشخص کرد....

به گزارش "ورزش سه"، سرمربی پرسپولیس که برای دومین فصل پیاپی روی نیمکت این تیم موفق به کسب عنوان قهرمانی شد، برای فصل بیست و یکم برنامه‌ای ویژه برای تقویت تیمش در نظر گرفته است.

در شرایطی که ابراهیم شکوری در برنامه فوتبال برتر در خصوص تمدید قرارداد و برنامه این باشگاه برای فصل آینده مدعی شد که هنوز لیستی از سوی کادرفنی در اختیار آنها قرار نگرفته و با درخواست یحیی گل محمدی در شرایط کنونی تنها به دنبال توافق با بازیکنان برای تمدید قرارداد خواهند بود، دقایقی پیش سرمربی این تیم در نامه‌ای خطاب به باشگاه برنامه خود را ارائه داد.

در این نامه شرایط آماده سازی تیم، امکانات لازم و لیست خرید و تمدیدی و جابجایی‌های تیم مشخص شده است و از مدیران تیم خصوصا سمیعی درخواست شده برای تقویت تیم برای حضوری موفق در فصل آتی و خصوصا در لیگ قهرمانان آسیا، در راستای برآورده کردن این اقدامات تلاش شود.

باید دید در لیست ورود و خروج یحیی گل محمدی نام چه بازیکنانی قرار خواهد داشت و مطمئنا طی روزهای آتی اخباری موثق در این خصوص خارج خواهد شد. از سوی دیگر مطابق اعلام ابراهیم شکوری این باشگاه در راستای حفظ ثبات تیمی، به دنبال تمدید قرارداد و مذاکره با بازیکنانی که قراردادشان با این تیم به پایان رسیده نیز تلاش خواهد کرد.

سرمربی سرخ‌ها از مدیران تیم خواسته اقدامات لازم برای تامین این خواسته‌ها را هر چه زودتر دنبال کرده تا آنها با شروع دوباره تمرینات و آماده سازی تیم، برای حضور در دیدار آسیایی خود سریعا مهیا شوند.

تگ ها


پرسپولیس تهران یحیی گل محمدی