قدوس: یک هفته آشفته بودم /کیندبرخ سخت‌گیر است

ملیپوش ایرانی تیم اوسترشوندس پس از درخشش در هفته هفدهم لیگ برتر سوئد گفت: یک هفته اخیر آشفته بودم و شاید این آخرین بازیام باشد ......

ملی‌پوش ایرانی تیم اوسترشوندس پس از درخشش در هفته هفدهم لیگ برتر سوئد گفت: یک هفته اخیر آشفته بودم و شاید این آخرین بازی‌ام باشد.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم، تیم اوسترشوندس عصر امروز (یکشنبه) در بازی خانگی برابر کالمار با درخشش سامان قدوس به برتری 2 بر صفر دست یافت. قدوس که از دقیقه 75 وارد میدان شد در دقیقه 88 زننده گل نخست اوسترشوندس بود و  2 دقیقه بعد گل دوم تیمش را ساخت. او بدین‌ترتیب قهرمان این بازی لقب گرفت و به تنهایی اوسترشوندس را به پیروزی رساند.

سامان قدوس پس از این بازی در مصاحبه تلویزیونی با شبکه CMORE سوئد گفت: یک هفته آشفته بودم و همانند سایر بازیکنان تیم اوسترشوندس تمرین طولانی‌مدت نداشتم. زمانی که رقابت هم سخت باشد تصمیم گرفتیم تا از ابتدا در زمین نباشم و از روی نیمکت شروع کنم.

مهاجم ایرانی تیم اوسترشوندس ادامه داد: این مساله خیلی امکان‌پذیر است که امروز آخرین بازی‌ام را برای تیم اوسترشوندس انجام دادم. نمی‌توانم بگویم که چیزی مشخص شده است یا خیر. البته روشن است که رویای من بازی در یک لیگ خوب و بزرگ اروپایی خواهد بود.

سامان قدوس در پاسخ به این پرسش که آیا حرکت رویایی او برای بازی در لیگ اروپایی انتخاب شده است اظهار داشت: جاه‌طلبی من بازی در یک لیگ بزرگ اروپایی است. باید ببینیم که آیا دانیل کیندبرخ (رئیس باشگاه اوسترشوندس) همچنان سخت‌گیر است یا نه. او انسان سخت‌گیری است و انتقالم کار آسانی نیست. البته روشن است کیندبرخ نمی‌خواهد بازیکنی را که در 15 دقیقه 2 امتیاز را برای تیمش به دست می‌آورد از دست دهد.

تگ ها


اخبار روز سامان قدوس اوسترشوندس فوتبال