کاکا با طالع‌بینی بازیکن میلان شد!

ایجنت کاکا، ستاره سابق برزیلی می‌گوید او در سال ۲۰۰۹ پیشنهاد ۱۰۰ میلیون یورویی منچسترسیتی را رد کرده و در سال ۲۰۰۳ با تایید طالع‌بینی راهی آث‌میلان شده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مدیر برنامه‌های کاکا، ستاره سابق برزیلی می‌گوید کاکا در سال ۲۰۰۹ پیشنهاد بسیار بزرگ منچسترسیتی برای جذب او به قیمت ۱۰۰ میلیون یورو را رد کرده. ایجنت کاکا در یک ادعای عجیب دیگر می‌گوید یکی از علتهای اصلی پیوستن کاکا به آث میلان در سال ۲۰۰۳ خوب بودن طالع او و گرفتن پاسخ مثبت از طالع‌بینی بوده است.

کاکا که در سال ۲۰۰۳ از سائوپائولو به آث میلان پیوست شش سال در این تیم بازی کرد و با میلان قهرمان چمپیونزلیگ و سری آ شد. ایجنت کاکا می‌گوید پیش از پیوستن او به میلان، راضی کردن گالیانی رئیس وقت میلان برای مذاکره درباره کاکا دشوار بوده چرا که روسونری در آن زمان ریوالدو و روی کاستا را در اختیار داشته.

ایجنت کاکا در این باره گفت:" من حتی کاکا را به اینتر هم پیشنهاد دادم ولی  هکتور کوپر نمی‌دانست در سیستم ۴-۴-۲ چطور می‌تواند از او استفاده کند. در نهایت یکی از وکلای میلان اسم کاکا را به یک طالع‌بین داده بود و طالع‌بین به او گفته بود میلان باید کاکا را جذب کند چون ستاره‌های این بازیکن بدجوری می‌درخشد. این صحبتها باعث شد باریدا مدیر ورزشی میلان هم خواهان جذب کاکا بشود و اینطور بود که گالیانی هم به خرید او رضایت داد".

مدیر برنامه‌های کاکا همچنین از پیشنهاد هنگفت منچسترسیتی برای جذب کاکا در سال ۲۰۰۹ می‌گوید و مدعی است کاکا این پیشنهاد را رد کرده و در نهایت راهی رئال مادرید شده است.

او در این باره گفت:" اگر دست میلان بود آنها پیشنهاد ۱۰۰ میلیون یورویی منچسترسیتی را قبول می‌کردند ولی کاکا گفت به هیچ وجه چنین انتقالی را نخواهد پذیرفت. رئال هر سال از میلان می‌پرسید که  آیا حاضر است کاکا را بفروشد یا نه. ولی میلان هر سال جواب منفی می‌داد و کاکا هم خوهان ماندن در میلان بود. در نهایت میلان بود که کاکا را برای فروش گذاشت ولی او خودش حاضر نبود باشگاه را ترک کند. وقتی مساله پیشنهاد سیتی مطرح شد کاکا به صراحت آن را رد کرد و گفت رئال هر چقدر پول بدهد فقط حاضر است بعد از میلان به رئال برود".

بیشتر بخوانید:
ایده جالب دیوید بکام برای جمع‌آوری کمک در راه مبارزه با کرونا
دودک: دیدم لئو مسی چه توهین هایی به راموس می کرد!
ستاره آلمانی، در صدر لیست نقل و انتقالاتی آبی و اناری‌ها+ عکس 

تگ ها


کاکا آث میلان تیم ملی برزیل فوتبال جهان ریکاردو کاکا منچستر سیتی برزیل رئال مادرید فوتبال