پاری سن ژرمن 9 - 0 گنگان؛ جشنواره گل شاگردان توخل

شاگردان توخل مقابل گنگان جشنواره گل به پا کردند....

از هفته 21 لیگ یک فرانسه پاری‌سن‌ژرمن در خانه میزبان گنگان بود که در نهایت موفق شد با یک برد پر‌گل فاصلۀ خود را با رقبای خود بیشتر کند.

به گزارش مدال، از هفته بیست و یک لیگ لیگ یک فرانسه، پاری‌سن‌ژرمن در ورزشگاه خانگی خود میزبان تیم گنگان بود که در پایان نود دقیقه موفق شد با نتیجه پر‌گل نه بر صفر حریف خود را از پیش رو بردارد.

پاری‌سن‌ژرمن در حالی گام به این دیدار گذاشت که با دو بازی کمتر نسبت به سایر تیم‌ها با 50 امتیاز در صدر جدول قرار داشت و در صورت پیروزی در این دیدار می‌توانست فاصلۀ خود را با رقیبان خود بیشتر کند.

شاگردان توخل نیمه اول را با قدرت و هجومی آغاز کردند و از همان دقیقه اول حریف خود را تحت فشار قرار دادند. تنها یازده دقیقه زمان برای پاریسی‌ها کافی بود تا به گل اول برسندو پاس زیبای دنی آلوز داخل محوطه به نیمار رسید که با یک استپ سینه زیبا و دریبل سرپای فوق‌العاده مدافع گنگان را از پیش رو برداشت و توپ را به تور دروازه حریف چسباند.

کیلیان امباپه در دقیقه 37 بازی روی پاس زیبای نیمار با استفاده از نبوغش موفق شد گل دوم پاری‌سن‌ژرمن را به زیبایی وارد دروازه گنگان کند و اختلاف را به عدد سه برساند. اما این پایان کار در نیمه اول نبود. ادینسون کاوانی از اشتباه محرز مدافع گنگان استفاده کرد و با یک توپ ربایی به موقع، پاسی زیبا به امباپه داد تا این بازیکن جوان گل دوم خودش و سوم پاری‌سن‌ژرمن را به ثمر برساند.

سه گل در نیمه اول چیزی از عطش شاگردان توخل کم نکرد. ادینسون کاوانی گل چهارم تیمش را روی پاس زیبای برنارت وارد دروازه گنگان کرد تا اختلاف به عدد چهار برسد. تنها ده دقیقه بعد از گل چهارم، روی حرکت زیبای دیماریا و ارسال زیبایش از سمت چپ باز هم این کاوانی بود که گل پنجم آبی‌های پاریس را با یک ضربه سر دقیق  وارد دروازه گنگان کرد.

گل ششم پاری‌سن‌ژرمن در دقیقه 68 روی پاس زیبای امباپه و ضربه دقیق نیمار به ثمر رسید تا شکستی تحقیرآمیز نصیب گنگان نگون بخت شود. اما این پایان کار نبود و ادینسون کاوانی در دقیقه 75 موفق شد در شلوغی محوطه جریمه با یک ضبه چکشی دروازه گنگان را باز کند و ضمن هتریک در این بازی اختلاف را به عدد هفت برساند.

گل هشتم پاریسی‌ها در دقیقه 80 توسط امباپه و روی پاس کاوانی به ثمر رسید تا این بازیکن هم مثل کاوانی هتریک کرده باشد و عملاً حریف خود را له کرده باشند. اما گل نهم پاری‌سن‌ژرمن در دقیق 83 توسط مونیر به ثمر رسید تا روز غمبار و وحستناک گنگان کامل شود.

 

تگ ها


ویدئو پاری سن ژرمن گنگام لوشامپیونه فرانسه فوتبال