رئال در حال تکرار اشتباه بارسا در مورد سوارز است

دیه گو فورلان معتقد است از دست دادن راموس به همان اندازه از دست دادن سوارز از سوی بارسا اشتباه است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بحث تمدید قرارداد با سرخیو راموس به معضل بزرگ این روزهای رئال مادرید تبدیل شده است و مشخص نیست که کاپیتان فصل بعد هم در باشگاه مادریدی خواهد ماند یا راهی تیمی دیگر می شود.

دو طرف هنوز به نتیجه ای نرسیده اند و طبق ادعای رسانه ها مذاکرات به بن بست خورده است.

دیه گو فورلان ستاره سابق اتلتیکو و منچستریونایتد در مورد قضیه تمدید قرارداد راموس به آاس گفت:« قطعا عدم تمدید راموس یک اتفاق تلخ برای رئال خواهد بود. اینکه راموس با این همه سابقه درخشان در رئال راهی تیم دیگر شود، جای افسوس خواهد داشت. او هنوز روی فرم است و در زمین تفاوت ها را رقم می زند. راموس از لحاظ دفاعی یک وزنه بزرگ برای رئال محسوب می شود و در حملات نیز همیشه مشارکت فعال دارد.»

فورلان ادامه داد:« البته که یک باشگاه بر اساس یک بازیکن شکل نمی گیرد و این به کل مجموعه بستگی دارد ولی معتقدم اگر رئال راموس را از دست بدهد، در واقع همان اشتباه بارسا در مورد سوارز را تکرار کرده است. راموس در رئال یک بازیکن بسیار مهم است؛ همانطور که سوارز در بارسا چنین بود. مذاکرات تمدید همیشه پیچیده است و فاکتورهای مختلفی در رسیدن به توافق تاثیرگذارند. راموس هنوز از نظر من یک بازیکن بزرگ است و جوان تر از خیلی ها محسوب می شود. نقش او در داخل زمین و بیرون زمین را نباید نادیده گرفت. او یک رهبر در رختکن و در زمین است.»

بیشتر ببینید:

آماده‌سازی دروازبانان در تمرینات امروز رئال مادرید

بازگشت زیدان به تمرینات رئال/ ویدیو

 

 

تگ ها


دیه گو فورلان لوئیس سوارز اتلتیکو مادرید تیم ملی اروگوئه سرخیو راموس فوتبال ایران رئال مادرید لالیگا فوتبال