کلود پل: مسی جدیت لازم را در زمین نشان نمی دهد

مربی فرانسوی معتقد است مشکلات بدنی مسی اجازه درخشش را از او سلب کرده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پی اس جی دیشب با درخشش کیلیان امباپه توانست بر رئال پیروز شده و گام اول برای رفتن به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان را محکم بردارد. 

در این بازی نیمی از نگاه ها به لئو مسی دوخته شده بود ولی فوق ستاره سابق بارسا بازهم نتوانست نمایشی خوب داشته باشد. او که در هفته های اخیر به شدت مورد انتقاد رسانه های فرانسوی قرار داشت، یک پنالتی را نیز برابر رئال از دست داد تا از سال 2018 در گلزنی به کهشانی ها ناکام باشد. 

در شبی که خیلی ها به درخشش مسی امید داشتند، این امباپه بود که ستاره اول بازی لقب گرفت. نشریه اکیپ به مسی نمره 3 از 10 داد.

کلود پل مربی مربی سابق لسترسیتی، لیون و موناکو در پایان بازی و در مورد عملکرد ضعیف مسی گفت:« من یکی از هواداران لیونل مسی هستم و در سال های گذشته همیشه بازی هایش را تعقیب می کردم ولی انتظارم از او در پی اس جی بالاتر بود. متاسفانه او از لحاظ بدنی هنوز نتوانسته به سطح مورد انتظار برسد و تداوم نداشته است.

مسی جدیت لازم را در زمین نشان نمی دهد و شوت های به دروازه اش نیز دقت کافی را ندارد. از زمانی که او به پی اس جی ملحق شده، به خصوص از لحاظ بدنی کیفیت گذشته را ندارد و باید این نقیصه را برطرف کند. شرایط فیزیکی مسی اگر خوب شود، کیفیت بازی او نیز بهبود پیدا خواهد کرد.»

 

 

تگ ها


فوتبال جهان لیونل مسی پاری سن ژرمن رئال مادرید UEFA Champions League فوتبال