رئال به سیم آخر زد؛ معاوضه بزرگ به خاطر پوگبا

باشگاه رئال مادرید برای برآورده کردن خواسته زین‌لدین زیدان سرمربی خود قصد دارد پل پوگبا هافبک منچستریونایتد را با پیشنهاد معاوضه چند بازیکن به همراه پول نقد جذب کند....

به گزارش مدال، ماه گذشته رسانه‌های اسپانیایی خبر دادند که «فلورنتینو پرز» قیمت «پل پوگبا» را بیش از حد بالا می‌داند و به همین دلیل قصد دارد علی‌رغم اصرار «زین‌الدین زیدان» به جذب هافبک فرانسوی، به دنبال گزینه‌های دیگری در خط میانی باشد. در حقیقت سران باشگاه رئال مادرید مبلغ ۱۵۰ میلیون پوند برای بازیکنی که در تابستان سال ۲۰۲۱ قراردادش به اتمام خواهد رسید را بالا می‌دانند.

اما امروز نشریه سان در گزارشی جدید مدعی شد، مادریدی‌ها با توجه به خواسته زیدان قصد دارند با پیشنهاد معاوضه «لوکا مودریچ»، «تونی کروس» و یا «گرت بیل» به اضافه پول نقد، منچستریونایتد را حاضر به معاوضه پل کند.

البته چنین انتقالی کمی دور از ذهن به نظر می‌رسد زیرا بازیکنان رئال دستمزد بالایی برای حضور در منچستریونایتد طلب می‌کنند اما دنیای فوتبال بارها اثبات کرده که مملو از شگفتی‌ها است و هیچ غیرممکنی در آن وجود ندارد.

بیشتر بخوانید:

خیز بلند رئال برای آتش‌بازی در نقل‌وانتقالات

تگ ها


رئال مادرید کهکشانی‌ها منچستریونایتد شیاطین سرخ تونی کروس گرت بیل لوکا مودریچ پوگبا اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فوتبال جهان پل پوگبا لوکا مودریچ تونی کروس گرت بیل منچستر یونایتد رئال مادرید لیگ برتر لالیگا فوتبال