آقای گل‌های گل‌نزن!

کی‌روش استنلی، شیمبا و علیپور ۳ گلزن برتر فصل پیش امسال حال و روز چندان خوبی ندارند...

به گزارش مدال، سال گذشته کیروش استنلی مهاجم برزیلی تیم سپاهان توانست به همراه لوسیانو پریرا با ۱۶ گل آقای گل هجدهمین دوره لیگ برتر ایران شود استنلی و پریرا با کسب این عنوان، پنجمین و ششمین بازیکن خارجی تاریخ لیگ برتر لقب گرفتند که موفق شدند به عنوان آقای‌گلی لیگ برتر دست یابند .علی علیپور، مهاجم پرسپولیس هم با ۱۴ گل سومین گلزن برتر لیگ هجدهم شد.
نکته عجیب درمورد ۳ گلزن فصل گذشته این است که این سه بازیکن امسال آمار ناامید کننده‌ای داشتند.


کیروش استنلی ۱۰ بازی ۳ گل زده، البته مهاجم برزیلی سپاهان ۲ گل از ۳ گل خود را به تیم های تراکتور و پرسپولیس زده که رقیب مستقیم سپاهان به شمار می‌روند.
علیپور که سابقه آقای گلی در لیگ هفدهم را هم دارد امسال عملکرد ناموفقی داشته. مهاجم قرمزپوشان در این فصل تنها ۳ گل برای پرسپولیس زده. عملکرد بد علیپور باعث انتقاد هواداران پرسپولیس هم شده این عملکرد بد از چشم کالدرون هم دور نمانده تا جایی که حتی در بازی پرسپولیس صنعت نفت آبادان سرمربی سرخپوشان ترجیح داد از این مهاجم در ترکیب اصلی استفاده نکند. هواداران پرسپولیس بیشتر از این از آقای گل سابق خود انتظار دارند.


پریرا در ۱۲ بازی فقط یک گل به ثمر رسانده که بدترین عملکرد را در بین دو بازیکن دیگر دارد. شاید دلیل گل نزدن مهاجم فولاد تغییر سرمربی و سبک بازی باشد همین شرایط برای علیپور صدق می‌کند زیرا این فصل کالدرون هدایت پرسپولیس را بر عهده دارد. اما کی‌روش در سپاهان با همان امیر قلعه نویی کار می‌کند و شرایط متفاوتی نسبت به علیپور و پریرا دارد.
سوال اینجاست که چرا در لیگ ایران آقای گل‌ها اشباع می‌شوند؟ چه اتفاقی می‌افتد که مهاجمی که فصل قبل موتور گلزنی تیمش بوده فصل بعد هیچ نشانی از آن بازیکنی که دفاع حریفان را به وحشت می‌انداخت ندارد! نظر شما چیست؟
بیشتر بخوانید:

اختصاصی/ لیست خروجی پرسروصدای پرسپولیس؛ از ماهینی تا علیپور

استقلال، سپاهان و حاشیه‌ها/ خط و نشان برای نورافکن!

سایپا – فولاد/ کار سخت نارنجی‌ها برای فرار از بحران

تگ ها


آقای گل کیروش استنلی علی علیپور شیمبا علی علیپور لوسیانو پریرا مندس کیروش استنلی پرسپولیس سپاهان فولاد خوزستان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال