آقای گل لیک یک با گل شروع کرد

ذوب آهن در ثانیه های پایانی دیدار با صنعت نفت توسط عارف رستمی به گل رسید. آقای گل فصل گذشته لیگ یک که پیراهن تیم خیبر خرم آباد را برتن داشت.&#۱۶۰;...

به گزارش "ورزش سه"، در نیمه دوم بازی صنعت نفت – ذوب آهن مربیان هر دو تیم مهره های تهاجمی بیشتری را راهی میدان کردند تا تیمشان در طراحی حمله و در نهایت گلزنی بهتر عمل کند و بر همین اساس عارف رستمی در دقیقه ۷۸ بازی در ترکیب ذوب آهن جای محمد خدا بنده لو را با شماره پیراهن ۲۹ گرفت. در حالی که داور آماده می شد در سوت خود به علامت پایان این بازی بدمد روی یک پاس خوب در محوطه جریمه صنعت نفت عارف رستمی تو سر توپ زد تا مدافع مستقیم خود را از بازی خارج کند و پیش از اینکه مدافع پوششی از راه برسد او به توپ ضربه زد و توپ تبدیل به گل شد. عارف رستمی این گل را در یک شرایط سخت به ثمر رساند و نشان داد بی دلیل فصل گذشته به عنوان آقای گلی رقابت های فوتبال قهرمانی دسته اول باشگاه های کشور دست پیدا نکرده است. 

تعویض های مهدی تارتار در نیمه دوم بازی با صنعت نفت نشان داد او به هیچ وجه از نتیجه مساوی در این دیدار راضی به نظر نمی رسد و می خواهد به سه امتیاز بازی دست پیدا کند و مربی خوشبختی بود که یکی از ورودی هایش به زمین یعنی عارف رستمی گلزنی کرد تا ذوب آهنی که فصل گذشته به زحمت در جدول بازی ها باقی ماند در همان هفته ابتدایی به سه امتیاز ارزشمند دست یابد و نشان دهد این فصل به چیزی بیشتر از ماندن فکر می کند. 

گل عارف رستمی در ثانیه های پایانی بازی شادی مهدی تارتار و نیمکت ذوب آهن را هم به همراه داشت.

تگ ها


عارف رستمی ذوب آهن اصفهان