یحیی و سومین دبل لیگ برتر در آبادان؟

یحیی گل‌محمدی تنها با کسب سه امتیاز در آبادان راضی می‌شود و تیمش فرصت دیگری برای لغزش ندارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، قرعه لیگ برای قرمزها طوری تعیین شده که به سخت‌ترین شکل ممکن سال 1400 را به پایان برسانند. دو بازی خارج از خانه متوالی سخت در شهرهای آبادان و مسجد سلیمان در حالی‌ برگزار می‌شود که پرسپولیسی‌ها باید مراقب باشند برای دربی محروم و مصدوم ندهند و در عین حال برای در کورس ماندن پیروز شوند که این مسئله کار کادرفنی را دشوارتر می‌کند.

پرسپولیس در نیم فصل دوم بهتر بوده و چهار برد و یک تساوی کسب کرده است اما با توجه به فاصله‌ای که با استقلال در صدر دارند، فرصتی برای لغزش باقی نمانده و باید برای دفاع از عنوان قهرمانی بدون اشتباه ظاهر شوند.

 

سرخ‌ها در هفته شانزدهم با پیروزی یک بر صفر مقابل فولاد اولین دبل پیروزی فصل خود را در آزادی جشن گرفتند؛ فولاد در هفته اول نیز با سه گل مغلوب پرسپولیس شده بود. شاگردان یحیی در هفته هفدهم سه بر یک مقابل نساجی پیروز شدند تا همانند دور رفت مقابل شاگردان الهامی پیروز شده باشند و حالا برای سومین برد رفت و برگشتی خود به آبادان سفر کرده‌اند. پرسپولیس در نیم فصل اول با یک گل صنعت نفت را شکست داده بود.

آخرین تمرین سرخ‌ها درحالی برگزار شد که بازیکنان پرسپولیس روحیه بالایی داشتند؛ از طرف دیگر مرد اول نیمکت یعنی یحیی گل‌محمدی با تفکر و جدیت بیشتری تمرین را دنبال می‌کرد چرا که پرسپولیس در بازی‌های خارج از خانه چندین بار در این فصل امتیاز از دست داده و یحیی نمی‌خواهد این اتفاق در این نیم فصل حساس تکرار شود.

تگ ها


فوتبال ایران یحیی گل محمدی پرسپولیس صنعت نفت آبادان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال