همه رکوردهای سرخیو راموس با پیراهن رئال

سرخیو راموس در حالی از رئال جدا می شود که نامش برای همیشه در تاریخ باشگاه ماندگار خواهد بود....

به گزارش "ورزش سه"، سرخیو راموس و رئال مادرید سرانجام به آخر خط رسیدند. دیشب باشگاه رئال مادرید با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که دوران حضور سرخیو راموس به اتمام رسیده و او راهی تیمی دیگر خواهد شد. دو طرف بر سر تمدید قرارداد به توافق نرسیدند و مسیرشان را جدا کردند.

راموس سال ۲۰۰۵ بود که از سویا به رئال پیوست و در این ۱۶ سال توانست با رئال فاتح ۲۲ جام شود. در زیر به آمار و ارقام و رکوردهای راموس در رئال اشاره خواهد شد:

 سرخیو راموس با ۲۲ جام پس از پاکو خنتو که فاتح ۲۳ جام در رئال شد و مشترک با مارسلو و مانولو سانچیس، پرافتخارترین بازیکن تاریخ رئال است.

راموس با پیراهن رئال ۴۶۹ بازی در لالیگا انجام داد و از این حیث پس از رائول، سانچیس و کاسیاس در رده چهارم قرار می گیرد.

راموس با پیراهن رئال همچون ایکر کاسیاس ۳۳۴ بار پیروزی را تجربه کرد و پس از لیونل مسی با ۳۸۳ برد در لالیگا دومین بازیکن با بیشترین تعداد پیروزی محسوب می شود.

سرخیو راموس همچون لیونل مسی در ۱۷ فصل متوالی توانسته حداقل یک گل در لالیگا بزند.

راموس با پیراهن رئال ۱۰۱ گل به ثمر رساند. ۵۵ گل با ضربه سر، ۲۲ پنالتی، ۳۸ گل با پای راست و ۷ گل نیز با پای چپ. راموس با زدن ۳۹ گل با ضربه سر در لالیگا، چهارمین بازیکن با بیشترین تعداد گل روی ضربات سر است.

راموس مشترک با لیونل مسی در ۴۵ ال کلاسیکو حاضر بوده و از این حیث رکورددار است.

راموس ۱۲۹ بازی در لیگ قهرمانان انجام داده و در همه نیز از ابتدا در ترکیب ثابت حضور داشته است. از این حیث او رکوردار است.

تگ ها


سرخیو راموس کریستیانو رونالدو ایکر کاسیاس پورتو رائول گونزالس لیونل مسی یوونتوس رئال مادرید بارسلونا