فسخ قرارداد ستاره سابق مانشافت با دورتموند

در توافقی دو جانبه قرارداد آندره شورله با بوروسیا دورتموند فسخ شد....

به گزارش "ورزش سه" باشگاه بوروسیا دورتموند به طور رسمی اعلام کرد قرارداد آندره شورله را با توافقی دوجانبه فسخ کرده است. این مهاجم ۲۹ ساله که در سال ۲۰۱۶ در ازای ۳۰ میلیون یورو از ولفسبورگ به زردپوشان وستفالن پیوست، یک سال از قراردادش با دورتموند باقی مانده بود که با توافقی که بین طرفین حاصل شد، این همکاری پایان یافت.

شورله در این مدت که تحت قرارداد بوروسیا دورتموند بود، در فصل ۱۹-۲۰۱۸ به طور قرضی برای فولام بازی کرد و این فصل هم به طور قرضی در عضویت تیم اسپارتاک مسکو بود.  

شورله در دو فصلی که برای دورتموند به میدان رفت، آمار هشت گل زده و ۱۰ پاس گل را در ۵۱ بازی از خود برجای گذاشت. او بعد از جدایی از دورتموند با انتشار پیامی گفت: حضور در بوروسیا دورتموند دوره‌ای همراه با فراز و نشیب همراه با تجارب ارزشمند از نظر ورزشی و به ویژه در سطح شخصی بود. مایلم از تمامی مسئولان دورتموند تشکر کنم و برای این باشگاه و هواداران خاصش بهترین آرزوها را در آینده دارم.

شورله که سابقه بازی در تیم‌های ماینتس، بایرلورکوزن و چلسی را هم در کارنامه‌اش دارد، این فصل در ۱۸ بازی برای اسپارتاک مسکو به میدان رفت که حاصل آن دو گل زده بود.

تگ ها


بروسیا دورتموند آندرله شورله تیم ملی آلمان آندره شورله وولفسبورگ