جسی لینگارد، اولین خرید بزرگ مالکان جدید نیوکاسل

مهاجم منچستریونایتد که چیزی به اتمام قراردادش نمانده، مورد توجه نیوکاسل قرار گرفته و می تواند اولین خرید بزرگ مالکان جدید لقب بگیرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، نیوکاسل دو ماه پیش در اختیار یک کنسرسیوم سعودی با ریاست بن سلمان ولیعد عربستان قرار گرفت و اکنون با مالکان جدید خود قصد عرض اندام در فوتبال انگلیس را دارد. استیو بروس سرمربی کلاغ ها نخستین قربانی بود و ادی هاو جانشین او شد ولی روند نتیجه گیری ها همچنان منفی است و پس از ۱۴ بازی، نیوکاسل هنوز نتوانسته پیروز شود و در قعر جدول قرار دارد. با این حال بسیاری معتقدند نیوکاسل اوج خواهد گرفت و خود را از سقوط نجات می دهد.

نیوکاسل قصد دارد در انتقالات زمستانی ۴ یا ۵ بازیکن جدید جذب کند و طبق ادعای تلگراف، جسی لینگارد ستاره منچستریونایتد گزینه اصلی محسوب می شود.

از قرارداد لینگارد با یونایتد کمتر از یک سال باقیمانده و قصد جدایی دارد. رقم انتقال او در ژانویه بالا نخواهد بود ولی نیوکاسلی ها حاضرند به او بالاترین دستمزد ممکن را پرداخت کنند و لینگارد تبدیل به بازیکن شماره یک این باشگاه شود. لینگارد نیم فصل ئوم فصل قبل را قرضی در وستهام بازی کرد و بسیار نیز درخشان ظاهر شد. 

نیوکاسل مذاکرات ابتدایی با بازیکن و مدیر برنامه هایش را نیز شروع کرده و باید دید به چه نتیجه ای خواهد رسید.

تگ ها


جسی لینگارد فوتبال جهان لیگ برتر فوتبال