جای آنچلوتی باشم، به بنزما بازی نمی‌دهم

بازیکن سابق رئال معتقد است میدان دادن به کریم بنزما در بازی فردا برابر پی اس جی ریسکی است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، کریم بنزما که از سه هفته پیش و بازی برابر الچه دچار مصدومیت عضلانی شده بود، بالاخره توانست وارد فهرست رئال برای بازی برابر پی اس جی شود. او به پاریس خواهد رفت ولی مشخص نیست که در ترکیب قرار بگیرد یا خیر. کارلو آنچلوتی سرمربی رئال در نشست خبری اخیر خود گفت که اگر یک درصد بازی دادن به بنزما برای او خطرناک باشد، هرگز وی را در ترکیب قرار نخواهد داد.
 ویکتور سانچز بازیکن سابق رئال در مورد وضعیت کریم بنزما در آستانه بازی حساس فرداشب به مارکا گفت:« فکر نمی کنم بازی کند. اگر کریم فردا در میدان باشد، ممکن است نه تنها در جریان بازی تعویض شود که بازی برگشت را هم از دست بدهد. من جای آنچلوتی باشم، برای این بازی روی بنزما ریسک نمی کنم.»

 

در بازی برابر ویارئال، کارلتو از گرت بیل در پست شماره 9 استفاده کرد و ستاره ولزی علی رغم ناکامی در گلزنی، نمایش امیدوارکننده ای داشت:« به نظر می رسید بیل در رئال محو شده ولی آنچلوتی در بهترین زمان ممکن به او میدان داد. بیل توانایی های بالایی دارد و به خصوص در بازی های بزرگ می تواند تاثیرگذاری مثبتی داشته باشد. برابر ویارئال به اندازه کافی خوب بود و می تواند در پاریس هم امید اول رئال باشد. او سریع است، خوب شوت می زند و قدرت سرزنی بالایی هم دارد. در بازی های بزرگ، بیل همیشه برای رئال خوب کار کرده و می تواند راه حل مناسبی برای جدال پاریس باشد.»

 

تگ ها


فوتبال جهان کریم بنزما پاری سن ژرمن رئال مادرید UEFA Champions League فوتبال