پاس امیدبخش عزت‌اللهی در بازی یوپن و مچلن

هافبک ایرانی یوپن بازگشت درخشانی به ترکیب تیمش داشت و یک پاس گل دیدنی مقابل مچلن داد....

به گزارش مدال و نقل از ورزش 3،، در یکی از بازی‌های هفته بیست و نهم ژوپیر لیگ بلژیک، تیم یوپن که بعد از ۲۱ مسابقه دوباره سعید عزت‌اللهی را در ترکیب ابتدایی و خط میانی داشت و برخلاف سه دیدار اخیرش از امید ابراهیمی در فهرست مسابقه بهره نمی‌برد، از ساعت ۲۲:۳۰ شنبه شب مهمان تیم رده ششمی مچلن بود.

نیمه اول با برتری یک بر صفر مچلن به پایان رسید، اما در نیمه دوم سعید عزت‌اللهی در بازگشت به ترکیب یوپن خوش درخشید و اجازه نداد شکست تیمش تا پایان پابرجا بماند.

در دقیقه ۵۴ این مسابقه، عزت‌اللهی در میانه زمین خودی صاحب توپ شد که با پاس بلند در عمق و استثنایی، توپ را به پشت مدافعان مچلن فرستاد تا پرولیاک در موقعیت عالی قرار بگیرد و گل تساوی یوپن را به ثمر رساند.

تیم یوپن که بعد از سه باخت پیاپی، در دیدار اخیرش به برتری رسیده بود، مقابل مچلن نیز موفق شد با درخشش عزت‌اللهی و پاس نجات‌بخش او به تساوی یک بر یک خارج از خانه دست پیدا کند تا ۳۰ امتیازی شود و در رده سیزدهم جدول ژوپیر لیگ بلژیک بایستد.

سعید عزت‌اللهی در حالی حضور ۷۷ دقیقه‌ای در ترکیب یوپن مقابل مچلن داشت که بعد از غیبت در ۹ مسابقه متوالی یوپن، در دو هفته گذشته به‌عنوان یار جانشین به میدان رفته بود.

بیشتر ببینید:
گل تماشایی مهدی طارمی در بازی ریوآوه و پورتو/ ویدیو
گلزنی کاوه رضایی در بازی شارلوا و خنت/ ویدیو 

تگ ها


یوپن سعید عزت اللهی فوتبال جهان لژیونرها اخبار لژیونرها سعید عزت‌اللهی مشلان يوپن مشلان-يوپن لیگ برتر بلژیک فوتبال