علی جهانبخش در مسیر یک انتقال دور از انتظار(عکس)

به نظر می‌رسد که علیرضا جهانبخش در مسیر یک انتقال دور از انتظار و البته عجیب قرار گرفته است....

به گزارش "ورزش سه"، در تابستان سال ۲۰۱۸ بود که علیرضا جهانبخش بعد از پشت سر گذاشتن یک فصل فوق‌العاده با آلکمار هلند و آقای گلی با این تیم در رقابت‌های اردیویسه، با پیشنهادهای زیادی روبرو شد اما نهایتاً یک چالش سخت و البته جذاب یعنی حضور در لیگ برتر انگلیس و باشگاه برایتون را انتخاب کرد.

در آن زمان کمتر کسی گمان می کرد که اوضاع برای ملی پوش گیلانی کشورمان تا این حد دشوار پیش برود. در ابتدای امر و با وجود بازی های زیادی که جهانبخش در فصل گذشته زیر نظر کریس هیلتون انجام داد اما نتوانست با توجه به ایده های دفاعی این سرمربی، قابلیت های خود را به خوبی به نمایش بگذارد.

در فصل ۲۰-۲۰۱۹ و با روی کار آمدن گراهام پاتر اوضاع برای ستاره ایرانی پیچیده تر هم شد و او در مقطع زیادی از فصل نه نیمکت نشین بلکه حتی راهی سکوها شد.

با توجه به اوضاعی که جهانبخش در فصل اخیر تجربه کرد و این موضوع که گراهام پاتر در فصل آینده نیز سرمربی برایتون خواهد بود، به نظر می‌رسد که باید جدایی او را از این تیم انگلیسی قطعی تلقی کرد.

در هفته‌های گذشته صحبت های زیادی در رابطه با تیم آینده علیرضا جهانبخش مطرح شده و حتی گفته شد که مذاکراتی در راستای انتقال این بازیکن به یکی از تیم های هلندی آیندهوون یا آژاکس انجام شده است.

با این وجود در روزهای اخیر بود که برخی از نشریات ترکیه ای علاقه باشگاه فنرباغچه به جذب علیرضا جهانبخش خبر دادند و مدعی شدند که این تیم قصد دارد پس از الهیار صیادمنش، دومین بازیکن ایرانی را هم به خدمت بگیرد.

حالا اما به نظر می رسد که بحث حضور جهانبخش در سوپر لیگ ترکیه جدی تر از قبل شده است چراکه سایت فوتو اسپور این کشور مدعی شده که گالاتاسرای نیز به جذب این وینگر ایرانی علاقه نشان داده و قصد دارد با فنرباغچه در راه جذب این بازیکن رقابت کند.

با وجود تمامی شایعاتی که مطرح شده اما به نظر نمی‌رسد که علیرضا جهانبخش خودش علاقه زیادی برای حضور در سوپر لیگ ترکیه داشته باشد و قصد دارد حرفه اش را در سطح اول فوتبال اروپا ادامه دهد اما با این حال باید منتظر ماند و دید که چه آینده‌ای در انتظار این ستاره ایرانی خواهد بود.

تگ ها


ترکیه فنرباغچه برایتون علیرضا جهانبخش گالاتاسرای