نبی: برانکو سرمربی پرسپولیس بوده و خواهد بود

عضو هیئت مدیره پرسپولیس مدعی شد برانکو در فصل آینده نیز سرمربی پرسپولیس خواهد بود....

نبی از تداوم حضور برانکو در پرسپولیس خبر داد.

به گزارش مدال، مهدی محمدنبی، عضو هیئت مدیره پرسپولیس در پاسخ به این سوال که با توجه به بدهی یک میلیون یورویی باشگاه پرسپولیس به برانکو گفته می‌شود این مربی فصل آینده در پرسپولیس نخواهد بود، گفت: اولا ارقام مندرج در قرارداد محرمانه است و ضرورتی بر رسانه‌ای شدن این قبیل موضوعات نیست و ثانیا طبق مصوبه 40 روز پیش هیئت مدیره برانکو سرمربی پرسپولیس بوده و خواهد بود. از برانکو برنامه بلند مدت خواسته‌ایم و به او گفته‌ایم که این برنامه را به مدیرعامل ارائه دهد. روز گذشته و امروز جلسات متعدد و مفیدی برای تامین منابع مالی داشتیم تا بتوانیم مطالبات برانکو را پرداخت کنیم. نتیجه این جلسات قطعا منتهی به پرداخت مطالبات برانکو تا موعد مقررخواهد شد.
نبی در واکنش به این موضوع که گفته شده از داخل باشگاه پرسپولیس با بازیکنان این تیم تماس گرفته و اعلام شده در لیست برانکو نیستند، خاطر نشان کرد: بعد از آخرین بازی پرسپولیس در لیگ در دفتر باشگاه اعضای هیئت مدیره با برانکو جلسه‌ای برگزار کردند و ایشان گفتند تمام بازیکنان پرسپولیس در لیست فصل آینده حضور دارند، مگر آنهایی که از باشگاه‌های خارجی پیشنهاد مناسب داشته باشند. قطعا باشگاه جلوی رشد بازیکنانی که پیشنهادهای خوبی از خارج از کشور داشته باشند را نخواهد گرفت.
عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس افزود: اگر فردی بدون اختیار و ماموریت از باشگاه پرسپولیس با بازیکنان تماس گرفته و چنین چیزی گفته نظر شخصی‌اش را اعلام کرده و این موضوع قطعاً مخالف نظر هیئت مدیره و برانکو است.
وی درباره این که اعلام شده رغبتی به عنوان مسئول نقل و انتقالات باشگاه پرسپولیس انتخاب شده است، گفت: رغبتی به نمایندگی از هیئت مدیره برای نظارت بر نقل و انتقالات ماموریت یافته و عرب نیز به عنوان مدیرعامل اختیار لازم را در این خصوص دارد.
نبی درباره شایعه تماس با برخی از مربیان برای جایگزینی برانکو گفت: این موضوع کذب است و مورد تایید هیئت مدیره نیست. گزینه ما براساس مصوبه هیئت مدیره فقط و فقط برانکو است.

اخبار مرتبط:
احتمال پرداخت مطالبات برانکو تا آخر هفته
نشست مشترک عرب با مدیران اسپانسر پرسپولیس

تگ ها


پرسپولیس برانکو ایوانکوویچ برانکو جدایی برانکو مطالبات برانکو محمد مهدی نبی پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال