سال درخشان روزبه به تیم ملی ختم نشد

مدافع ایرانی فصل گذشته ام‌صلال پس از سال موفقی که در لیگ ستارگان پشت سر گذاشت در لیست تیم ملی قرار نگرفت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، روزبه چشمی یکی از غایبان فهرست تیم ملی برای رقابت‌های انتخابی جام جهانی است؛ مدافعی که پس از حضور در استقلال و نمایش خوبی که در جمع آبی‌ها داشت، با پیشنهاد باشگاه ام‌صلال مواجه شد و به این تیم قطری پیوست و یک فصل موفق در لیگ ستارگان سپری کرد.

ام‌صلال از هفته چهارم لیگ ستارگان قطر روزبه چشمی را به ترکیب خود اضافه کرد که از آن مقطع تا پایان فصل ۲۱-۲۰۲۰ ، آنها موفق شدند سومین خط دفاعی برتر فصل را با در اختیار داشتن چشمی و همچنین ایمن عبدالنور، مدافع سابق والنسیا به خود اختصاص دهند.

چشمی که به غیر از یک هفته محرومیت در ۱۸ مسابقه دیگر لیگ ستارگان قطر برای تیمش به میدان رفت و در هفته‌های بیستم و بیست و یکم بهترین نمایش فصل خود را مقابل الریان و السیلیه به نمایش گذاشت و با دو نجات دروازه منجر به بقای تیمش شد، در پایان فصل تصمیم به جدایی از ام‌صلال گرفت.

مدافع سابق استقلال که پوشیدن پیراهن ملیو حضور در رده‌های پایه تیم ملی را نیز در کارنامه دارد، پس از فصل موفقی که در لیگ ستارگان قطر داشت، مثل خیلی از لژیونرهای دیگر ازجمله امید ابراهیمی و مهرداد محمدی در لیست نفرات منتخب دراگان اسکوچیچ قرار نگرفت و از فهرست تیم ملی جا ماند.

روزبه چشمی با وجود اینکه به ایران بازگشته، اما مذاکرات او با سه تیم قطری به‌صورت جدی در حال انجام است و اگر اتفاق خاصی نیفتد، این مدافع بلندقامت به زودی قراردادش را امضاء خواهد کرد تا فصل آینده را نیز در لیگ ستارگان آغاز کند.

تگ ها


فوتبال ایران روزبه چشمی قطر ام صلال فوتبال