روز انتقال به بایرن مونیخ را فراموش نمی کنم

مارسل سابیتزر، ستاره جدید بایرن مونیخ هنوز از انتقال به این تیم ذوق زده است....

به گزارش "ورزش سه"، در روزهای پایانی بازار نقل و انتقالات تابستانی بود که باشگاه بایرن مونیخ اعلام کرد برای خرید مارسل سابیتزر، هافبک اتریشی باشگاه لایپزیش با این تیم به توافق دست یافته است. حالا مارسل سابیتزر با شروع تمرینات خود در بایرن مونیخ از کار کمردن دوباره در کنار یولیان ناگلزمان و دایوت اوپامکانو، دو عضو سابق باشگاه لایپزیش ابراز رضایت کرد.

مارسل سابیتزر گفت: "هنوز و بعد از این انتقال لبخند از لب های من پاک مشده، زیرا بسیار خوشحالم که عضوی از باشگاه بایرن مونیخ هستم. البته همه چیز در آخرین لحظه اتفاق افتاد و شرایط بسیار استرس زا بود، اما من از تمامی لحظات لذت بردم. روزی را که با بایرن مونیخ قرارداد بستم را فراموش نمی کنم و بسیار خوشحالم که می توانم همه اینها را تجربه کنم.

کار کردن دوباره در کنار یولیان ناگلزمان و دایوت اوپامکانو؟ این انتقال بدون توجه به این موارد انجام شده، اما این که آنها نیز اینجا هستند خوشحال کننده است. من هم با دایوت  اوپامکانو و هم با کادر مربی سابق لایپزیش رابطه خوبی داشتم، بنابراین از فعالیت دوباره در کنار خوشحالم.

وقتی اولین بار اخباری در مورد تمایل بایرن مونیخ به جذب من در بازار تابستانی امسال در رسانه ها مطرح شد، اوپامکانو برای من پیامی ارسال کرده و مدعی شد خیلی می شود که به بایرن مونیخ بیایی و در این باشگاه احساس بسیار خوبی را تجربه خواهی کرد."

تگ ها


بایرن مونیخ مارسل سابیتزر