چرا ستاره بارسلونا در رختکن گریه کرد؟

فشار شدید شکست سنگین مقابل بایرن مونیخ باعث شد گریه سرخی روبرتو در رختکن در بیاید....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در حالی که خوان لاپورتا، یوست و متئو آلمانی خود را دفتر مدیریتی استادیوم نوکمپ حبس کرده بودند تا به طور مفصل درباره شکست سنگین مقابل بایرن مونیخ صحبت کنند، در رختکن بلوگرانا سکانس هایی از ناکامی مطلق در حال رخ دادن بود. همه کم و بیش می دانستند شرایط تیم در این فصل بدتر از سال گذشته است و در حال حاضر بارسلونا برای چالش های بزرگ آماده نیست. یکی از بازیکنانی که بیشتر از همه تحت فشار قرار داشته و حتی از شدت ناراحتی گریه کرد، سرخی روبرتو مدافع اسپانیایی بارسلونا بود.

البته این بازیکن باتجربه در طول ۶۰ دقیقه ای که در زمین بود، عملکرد خوبی نداشته، در مقابل حملات آلفونسو دیویس و لروی سانه ناکام بود، کاملا قابل پیش بینی بازی می کرد و توپ های زیادی را نیز از دست داد. در ادامه حضور سرخی روبرتو در میدان سوت های اعتراضی بلند و بلندتر شد و هواداران بلوگرانا اینگونه اعتراض خود را به عملکرد او نشان می دادند.

در پایان بازی اما سرخی روبرتوی دل شکسته در رختکن اشک می ریخت و دلجویی بازیکنانی چون جرارد پیکه و سرخیو بوسکتس نیز دردی از او دوا نمی کرد. سرخی روبرتو تصور می کند با تمام وجود و تلاش در میدان حاضر شده، اما هواداران بارسلونا این موضوع را نمی بینند و علیه این بازیکن سوت می زنند.

اما هم در کنفرانس مطبوعاتی کومان و هم در اظهارات جرارد پیکه عنوان شد سرخی روبرتو در پست همیشگی خود بازی نکرده و در برابر یکی از بهترین تیم های جهان تمام تلاش خود را انجام داده است.  به هر حال این بازیکن دیگر به اندازه آن شبی که در دقیقه ۹۶ دروازه پاری سن ژرمن را باز کرد محبوب نیست و حالا تبدیل به یکی از موارد اعتراض هواداران بارسلونا شده است.

تگ ها


بایرن مونیخ سرجی روبرتو فوتبال جهان بارسلونا UEFA Champions League فوتبال