پاس طلایی انصاری‌فرد بی‌ثمر شد

مهاجم ایرانی آ. ا. ک آتن در جریان شکست تیمش برابر المپیاکوس یک پاس گل زیبا داد....

به گزارش "ورزش سه"، در حساس‌ترین مسابقه هفته دهم سوپر لیگ یونان، تیم فوتبال آ. ا. ک آتن در حالی که مثل پنج دیدار اخیرش میلاد محمدی را در ترکیب و سمت چپ خط دفاعی و احسان حاج‌صفی و کریم انصاری‌فرد را جزو نفرات ذخیره داشت، از ساعت ۲۱ امشب در ورزشگاه اسپیروس لوئیس به مصاف المپیاکوس صدرنشین رفت.

آ. ا. ک آتن که پس از پنج هفته شکست‌ناپذیری در سوپر لیگ یونان و چهار پیروزی و یک مساوی اخیرشان به دنبال تداوم این روند مقابل المپیاکوس بودند، نتوانستند این روند فوق‌العاده را ادامه بدهند و در دیداری جذاب و پُر گل نتیجه را برابر حریف خود واگذار کردند.

المپیاکوس تا دقیقه ۷۰ با نتیجه ۳ بر یک در زمین آ. ا. ک آتن پیش افتاده و در آستانه برتری قرار داشت که همین اتفاق موجب شد تا در دقیقه ۷۴ احسان حاج‌صفی و کریم انصاری‌فرد همزمان وارد بازی شوند و میلاد محمدی نیز از ترکیب تیمش بیرون برود.

آ. ا. ک آتن پس از ورود دو ملی پوش ایرانی خود شکل هجومی‌تری گرفت و در دقیقه ۷۹ روی پاس چیپ و تماشایی انصاری‌فرد از سمت راست محوطه جریمه به بعد از تیرک دوم، با شوت روی پای سرجیو آرائوخو به گل دوم دست یافت و اختلاف را کمتر کرد.

تلاش بازیکنان آ. ا. ک آتن در حضور حاج‌صفی و انصاری‌فرد برای زدن گل تساوی ثمری نداشت تا در نهایت این تیم با نتیجه ۳ بر ۲ برابر المپیاکوس مغلوب شود و با ۲۰ امتیاز در رده دوم جدول سوپر لیگ یونان بماند و اختلافش با حریف خود به ۶ امتیاز افزایش یابد.

میلاد محمدی امشب ششمین بازی خود در سوپر لیگ یونان را مقابل المپیاکوس انجام داد و احسان حاج‌صفی نیز مثل هفته‌های قبل حضور تعویضی در زمین داشت و در این بین، انصاری‌فرد توانست دومین پاس گل فصل خود را بدهد.

تگ ها


آ ا ک آتن احسان حاج صفی کریم انصاری‌فرد میلاد محمدی یونان