تیم منتخب محبوب مورینیو با غایبان بزرگ

ژوزه مورینیو یازده بازیکن را به عنوان بهترین بازیکنانی که با آنها کار کرده است، معرفی کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ژوزه مورینیو سرمربی پرتغالی تاتنهام تیم منتخب بازیکنانی که با آنها کار کرده است را اعلام کرد. او در پاسخ به تقاضای منچستر اونینگ نیوز، یازده بازیکن که بیشترشان متعلق به چلسی هستند را تیم منتخب محبوب خود اعلام کرد.

مورینیو سابقه هدایت پورتو، اینتر، رئال مادرید، چلسی(دو مقطع)، منچستریونایتد و تاتنهام را دارد و در تیم منتخب او نام هشت بازیکن چلسی به چشم می خورد.

در این تیم نام هیچ بازیکنی از پورتو، منچستریونایتد و تاتنهام دیده نمی شود. از رئال تحت هدایت مورینیو تنها رونالدو و مسوت اوزیل و از اینتر نیز تنها خاویر زانتی انتخاب شده اند؛ در حالی که او با اینتر به سه گانه رسید، با پورتو در سال ۲۰۰۴ فاتح لیگ قهرمانان شد و با رئال نیز رکورد بیشترین امتیاز و بیشترین گل زده در تاریخ لالیگا را سال ۲۰۱۲ به ثبت رساند.

غیبت بازیکنانی چون زلاتان، وسلی اسنایدر، سرخیو راموس، ژابی آلونسو، پوگبا، ایکر کاسیاس، ساموئل اتوئو و هری کین در این فهرست، در نوع خود جالب توجه است.

تیم منتخب بهترین بازیکنانی که زیر نظر مورینیو کار کرده اند، از نگاه مربی پرتغالی: پتر چک، خاویر زانتی، جان تری، ریکاردو کاروالیو، ویلیام گالاس، ماکله له، مسوت اوزیل، لمپارد، ادن هازارد، دیدیه دروگبا، کریستیانو رونالدو.

بیشتر بخوانید:
مسی تایید کرد: کاهش ۷۰درصدی دستمزد بازیکنان بارسا
روزی که رونالدو برای یوونتوسی‌ها iMac خرید
بمب خبری فرانسه؛ پپ و ژاوی روی نیمکت PSG

 

تگ ها


کریستیانو رونالدو اینتر میلان دروگبا خاویر زانتی ژوزه مورینیو فوتبال جهان مسوت اوزیل ادن هازارد فرانک لمپارد جان تری تاتنهام آرسنال چلسی یوونتوس رئال مادرید فوتبال