زین الدین زیدان در رئال مادرید ماندنی شد

نشریه مارکا امروز ادعا کرد که شایعات استعفای ناگهانی زین الدین زیدان صحت ندارد و او قطعا فصل بعد نیز هدایت کهکشانی ها را برعهده خواهد داشت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در نشست خبری پیش از بازی پایانی لالیگا برابر لگانس بود که از زین الدین زیدان در مورد آینده اش سوالاتی مطرح شد. سرمربی فرانسوی حاضر نشد پاسخ روشنی بدهد و گفت که در مربیگری کسی از فردای خود خبر ندارد و ممکن است با چند شکست و علی رغم داشتن قرارداد برکنار شوید.

پاسخی که باعث شد گمانه زنی ها در مورد آینده زیدان آغاز شود و برخی از احتمال جدایی او پس از اتمام کار رئال در لیگ قهرمانان سخن بگویند.

مارکا در همین رابطه امروز ادعا کرد که زیدان در پایان لالیگا که با قهرمانی رئال نیز همراه بود، جلسه ای با فلورنتینو پرز(رئیس رئال) داشته و دو طرف برای ادامه همکاری به توافق نهایی رسده اند.

پرز پس از مسجل شدن قهرمانی رئال به خبرنگاران گفته بود که زیدان هدیه ای الهی برای رئال است و از منتقدانش خواست سکوت کنند چرا که زیزو هر ۱۹ بازی یک جام برای رئال به ارمغان آورده است.

از قرارداد زیدان دو سال دیگر باقی است ولی او در دوران فوتبالش وقتی اقدام به خداحافظی کرد که هنوز یک فصل دیگر با رئال قرارداد داشت. بهار ۲۰۱۸ نیز او چند روز پس از قهرمانی رئال در چمپیونزلیگ به شکلی ناگهانی استعفا کرد.

زیدان فصل جاری روزهای سختی را پشت سر گذاشت. پس از شکست از مایورکا در دور رفت لالیگا رئال محکوم به پیروزی بر گالاتاسرای در استانبول بود در غیر این صورت خطر اخراج زیزو کاملا حس می شد. در دور برگشت نیز رئال دو شکست بد برابر سیتی و بتیس را متحمل شد اما پس از وقفه لالیگا با ۱۰ برد متوالی توانست بالاتر از بارسا قهرمان لالیگا شود.

رئال ۱۵ روز دیگر دیدار حساس برگشت مقابل سیتی در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان را پیش رو دارد در حالی که بازی رفت را در برنابئو ۱-۲ باخته است. سوای هر نتیجه ای، زیدان فصل بعد نیز مربی رئال خواهد بود.

بیشتر بخوانید:
لیورپول 5 چلسی 3؛ جشنواره گل برای جشن قهرمانی
شبی که آنفیلد ۳۰ سال در انتظارش بود
کلوپ: ما قهرمان انگلیس، اروپا و جهان هستیم 

تگ ها


زیدان فلورنتینو پرز فوتبال جهان رئال مادرید زین الدین زیدان رئال مادرید فوتبال