حفظ هالند برای دورتموند بسیار دشوار است

هانس یواخیم واتسکه، نایب رییس بروسیا دورتموند، معتقد است که حفظ ارلینگ هالند در این تیم دشوار است اما آنها تمام تلاش‌شان را برای این موضوع به کار خواهند گرفت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، انتظار می‌رود که بازیکن نروژی در انتقالی گرانقیمت در تابستان آینده از دورتموند جدا شود چرا که ادامه درخشش او در فوتبال آلمان توجه بسیاری از تیم‌های اروپایی را به خود جلب کرده است. دورتموند مطلع است که حفظ این بازیکن بسیار دشوار به نظر می‌رسد اما واتسکه معتقد است که هیچ تضمینی وجود ندارد که این بازیکن ۲۱ ساله از این تیم جدا شود.

نایب رییس دورتموند درباره شانس حفظ هالند در سیگنال ایدونا پارک به ولتام زونتاگ گفت:« البته که این کار دشوار خواهد بود. با این حال من احتمال آن را به صورت کامل رد نمی‌کنم. ما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا بازیکنان برتر تیم را در آینده به باشگاه وفادار نگه داریم.»

هالند در بازی این هفته دورتموند که با پیروزی ۲-۴ آنها برابر یونیون برلین همراه بود بار دیگر گلزنی کرد. او حالا در ۶۷ بازی ۶۸ گل برای این باشگاه به ثمر رسانده است. اگر هالند از جمع بازیکنان دورتموند جدا شود، پیدا کردن جانشین برای او عملیاتی غیرممکن خواهد بود. با این حال دورتموند شم خوبی در پیدا کردن استعدادهای هجومی دارد و پیش از او نیز ستاره‌هایی چون رابرت لواندوفسکی و پیر امریک اوبامینگ در این تیم حضور داشتند.

واتسکه نیز اطمینان دارد که آنها می‌توانند بار دیگر استعداد درخشانی را پیدا کنند و در این باره گفت:« ما باید این اعتماد به نفس را داشته باشیم که بگوییم بار دیگر مهاجم درجه یکی را در آینده پیدا خواهیم کرد.»

تگ ها


ارلینگ هالند بروسیا دورتموند فوتبال جهان بورسیا دورتموند Bundesliga فوتبال