ژکو: مقابل رئال اصلا مستحق باخت نبودیم

ادین ژکو، ستاره بوسنیایی اینتر از نتیجه دیدار مقابل رئال مادرید ابراز ناراحتی کرد....

به گزارش "ورزش سه"، اینتر امشب و در شرایطی که فرصت های فراوانی برای باز کردن دروازه رئال مادرید داشت، در نهایت با تک گل دقایق پایانی رودریگو مغلوب این تیم شد و در اولین بازی فصل در لیگ قهرمانان شکست تلخی را پذیرفت. ادین ژکو در پایان این دیدار به تمجید از عملکرد تیبو کورتوا، دروازه بان حریف پرداخت و مدعی شد اینتر در این دیدار مستحق کسب امتیاز بوده است.

ادین ژکو گفت: "بی تردید هرگز لایق باختن در این دیدار مقابل رئال مادرید نبوده و شایسته کسب حداقل یک امتیاز در مسابقه امشب بودیم. البته ما در برابر یک حریف بزرگ و قدرتمند به میدان رفته بودیم، اما زمانیکه از موقعیت های گلزنی خود استفاده نکرده و دروازه حریف را باز نکنید کسب پیروزی ممکن نیست.

ما فرصت های زیادی برای گلزنی داشتیم، اما تیبو کورتوا درون دروازه حریف خیلی خوب کار کرد و البته ما نیز ضربات مناسبی نمی زدیم. اما در کل شکست خوردن در چنین مسابقه ای ناراحت کننده و خجالت آور است. از همان روز ابتدای حضورم در اینتر احساس کردم عضو مهمی از ترکیب این تیم هستم. بازیکنان اینتر سال گذشته ثابت کردند بازیکنان بزرگی هستند و ما امسال نیز این موضوع را دوباره به اثبات خواهیم رساند."

تگ ها


اینتر میلان ادین ژکو آ اس رم تیبو کورتوا رئال مادرید