لوو: وضعیت مولر؟ باید تا فردا صبح منتظر بمانیم

یواخیم لوو، سرمربی تیم ملی آلمان، می گوید وضعیت توماس مولر برای دیدار برابر مجارستان تا فردا صبح مشخص خواهد شد....

به گزارش "ورزش سه"، آلمان رقابت های یورو را با شکست مقابل فرانسه آغاز کرد اما در بازی دوم خود با ارائه یک نمایش فوق العاده موفق شد با نتیجه ۴-۲ از سد پرتغال مدعی عبور کند. آنها فردا شب به مصاف مجارستان خواهند رفت و روی کاغذ کار دشواری پیش‌رو نخواهند داشت اما در عین حال مجارها نیز در دیدار برابر فرانسه نشان دادند که حریف دست و پا بسته ای محسوب نمی شوند.

یواخیم لوو سرمربی تیم ملی آلمان پیش از دیدار برابر مجارستان درباره شرایط تیمش گفت: "متس هوملس، ایلکای گوندوغان و رابین گوسنس امروز دوباره با تیم تمرین کردند و آن ها را در اختیار خواهیم داشت. فقط توماس مولر و لوکاس کلوترمن با ما تمرین نکردند.

در مورد مولر باید تا فردا صبح منتظر بمانیم. او آزمایش های مورد نظر را پشت سر خواهد گذاشت تا ببینیم که در دسترس خواهد بود یا خیر. بعد از آن در مورد مولر تصمیم‌گیری می‌کنیم."

لوو درباره لروی سانه: "ما می دانیم که او دارای کیفیت کلاس جهانی است. او در برخی زمینه ها پیشرفت چشمگیری داشته است. عملکرد او در تمرینات نیز کاملا خوب بوده است. لروی وقتی شانس داشته باشد تمام تلاش خود را انجام خواهد داد."

دیدار برابر مجارستان: "آنها می توانند با کار دفاعی حریف خود را ناامید کنند و همیشه به خوبی آماده هستند. دیدیم که فرانسه چالش بزرگی مقابل آن ها داشت. پرتغال تا دقیقه ۸۰ برابر مجارستان گلی نزده بود. آنها پیشرفت زیادی کرده اند."

تگ ها


یورو ۲۰۲۰ تیم ملی آلمان یوواخیم لوو بایرن مونیخ لروی سانه توماس مولر