خشم ادامه‌دار؛ خروج دمبله از فهرست بارسلونا

با اعلام فهرست بازیکنان بارسا برای بازی برابر آلاوس مشخص شد که موضع باشگاه در مورد عثمان دمبله تغییری نکرده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بارسلونا با ژاوی روزهای خوبی را پشت سر نمی گذارد. در سه ماه حضور ژاوی روی نیمکت، بارسا از لیگ قهرمانان کنار رفت، در نیمه نهایی سوپرکاپ مغلوب رئال شدف در کوپا دل ری با شکست از بیلبائو حذف شد و در لالیگا نیز با یک بازی کمتر، ۱۷ امتیاز به رئال فاصله دارد.

بارسا پس از شکست از بیلبائو در کوپا دل ری ، امشب در زمین آلاوس به میدان خواهد رفت و محکوم به پیروزی است.

خیلی ها معتقدند اگر ژاوی به عثمان دمبله در بازی برابر بیلبائو میدان می داد، بارسا شانس بیشتری برای پیروزی پیدا می کرد ولی موضع سفت و سخت باشگاه در قبال ستاره فرانسوی باعث شد تا ژاوی قید مهاجمد ارزشمند خود را بزند.

بارسا به دمبله اعلام کرده است که یا تمدید می کند یا باید تا پایان انتقالات زمستانی به تیمی دیگر برود. ژاوی نیز در نشست خبری قبل از بازی با بیلبائو تاکید کرده بود که با نظر باشگاه موافق است. او دیروز نیز در نشست بازی با آلاوس گفت که موضع بارسلونا در مورد دمبله تغییر نکرده و امروز با اعلام فهرست بازیکنان مشخص شد که دمبله همچنان جایی در ایده های ژاوی ندارد.

در این فهرست علاوه بر دمبله، نام بازیکنانی چون آنسو فاتی، ممفیس دیپای، سرجی روبرتو، ساموئل اومتیتی و اریک گارسیا نیز به دلیل مصدومیت به چشم نمی خورد. بازیکن تازه وارد به فهرست، آرنائو تِناس است.

تگ ها


ژاوی فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال