گیم‌بازها در انتظار جلد فیفا ۲۱؛ هازارد یا فن‌دایک؟

با نزدیک شدن به زمان انتشار بازی کامپیوتری فیفا ۲۱ این سوال مطرح است که عکس کدام ستاره فوتبال بر جلد این بازی کامپیوتری نقش خواهد بست؟...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بازی‌های کامپیوتری این روزها به یکی از اجزای زندگی بسیاری از افراد تبدیل شده و در میان آنها بازی‌های فوتبال فیفا از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است. بازی‌ فوتبال فیفا یکی از پرفروش‌ترین بازی‌های کامپیوتری بوده و هر ساله میلیونها نفر ساعتهای زیادی را با آن مشغولند. به این ترتیب قرار گرفتن عکس فوتبالیست‌های بر روی جلد این بازی حالا برای ستاره‌‌های واقعی فوتبال پرستیژ قابل توجهی به همراه می‌آورد و البته از نظر مالی هم برای آنها بسیار پرسود است.

نامزدهای عکس روی جلد فیفا ۲۱

به نظر می‌رسد بازی فیفا ۲۱ بر روی جلد خود عکس بیش از یک ستاره فوتبال را خواهد داشت. شرکت سازنده یا بر روی نسخه‌های مختلف بازی از بازیکنان متفاوت استفاده خواهد کرد و یا عکس چند ستاره به صورت مشترک بر روی جلد چاپ خواهد شد.

در حال حاضر ادن هازارد و ویرژیل فن‌دایک از جمله مهمترین نامزدها برای عکس روی جلد فیفا ۲۱ هستند. البته با توجه به مصدومیت طولانی‌مدت هازارد در سالی که گذشت شانس پیروزی فن‌دایک در این رقابت بیشتر به نظر می‌رسد به خصوص با توجه به اینکه او در توپ طلای ۲۰۱۹ رقابت نزدیکی با لیونل مسی داشت.

لیونل مسی هم بدون شک از مهمترین نامزدهای روی جلد فیفا خواهد بود ولی ماجرا این است که همکاری اختصاصی باشگاه بارسلونا با شرکت کونامی که بازی فوتبال دیگری به بازار ارائه می‌کند، مساله قرار گرفتن عکسی مسی روی جلد فیفا۲۱ را پیچیده می‌کند. به همین علت احتمال قرار گرفتن عکس کریستیانو رونالدو بر روی جلد فیفا ۲۱ هم اندک به نظر می‌رسد چرا که باشگاه یوونتوس هم همکاری اختصاصی با شرکت کونامی دارد.

از دیگر نامزدهای مهم باید به کیلیان امباپه و ارلینگ هالند اشاره کرد که بزرگترین پدیده‌های جوان حال حاضر فوتبال هستند.

نیمار برزیلی از دیگر نامزدهای مهم است و پیش از این هم سابقه همکاری بلندمدتی با ای‌ای اسپورتز، شرکت سازنده بازی فیفا داشته. عکس نیمار بر روی جلد بازی فیفا ۱۹ منتشر شده بود.

روی جلد بازی فیفا در سالهای گذشته

شرکت سازنده بازی فیفا هر ساله از هواداران این بازی می‌خواهد که در یک نظرسنجی شرکت کرده و ستاره مد نظرشان برای عکس روی جلد بازی را انتخاب کنند. از جمله ستاره‌های دیگری که در نظرسنجی اخیر رای‌های قابل توجهی آورده‌اند باید به پل پوگبا از منچستریونایتد، محمد صلاح از لیورپول، زلاتان ابراهیموویچ، سون هیونگ مین، رابرت لواندوفسکی، کوین دی‌بروین و کریستین پولیشیچ اشاره کرد.

بیشتر بخوانید:
تمدید رقابت‌های سری آ ایتالیا تا ۲ آگوست
زانتی: بارسلونا؟ لائوتارو از اینتر راضی است
بشیکتاش وانمود می‌کند کاریوس لولو خورخوره است! 

تگ ها


فیفا ۲۰ ویرجیل فن دایک کیلیان امباپه پاری سن ژرمن فوتبال جهان بازی کامپیوتری ادن هازارد لیورپول رئال مادرید فوتبال