شوک کرونا در برزیل؛ ۳۸ تست مثبت در فلامینگو!

باشگاه برزیلی فلامینگو اعلام کرد نتیجه تست کرونای ۳۸ نفر از اعضایش مثبت بوده که سه نفر از آنها بازیکنان تیم اول باشگاه بوده‌اند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، باشگاه برزیلی فلامینگو رسما اعلام کرد نتیجه تست ویروس کرونای ۳۸ نفر از اعضای این باشگاه مثبت بوده است. در مجموع ۲۹۳ نفر از اعضای باشگاه فلامینگو در آزمایش کووید۱۹ شرکت کردند و نتیجه تست ۳۸ نفر از آنها مثبت بوده. سه نفر از بازیکنان تیم اول باشگاه جزء این افراد هستند.

باشگاه فلامنگو، قهرمان فصل ۲۰۱۹ کوپا لیبرتادورس می‌گوید هیچیک از این ۳۸ نفر علائم کرونا را نشان نمی‌دهند. از این گذشته آزمایش‌ها نشان داده که یازده نفر دیگر و از جمله چند بازیکن هم قبلا به کرونا مبتلا شده و بهبود یافته‌اند.

در بیانیه منتشر شده از طرف باشگاه فلامینگو چنین آمده:" بازیکنان ما به همراه خانواده‌هایشان یا هر کدام از کارمندان باشگاه که نتیجه تست‌شان مثبت باشد وارد قرنطینه شده و هر روز وضعیت‌شان بررسی شده و از آنها تستهای جدید گرفته خواهد شد. باشگاه فلامینگو تاکید می‌کند که با مسئولیت‌پذیری کامل با مقامات دولتی کار می‌کند تا بتوانیم در کنار همدیگر به هدف بزرگ‌مان یعنی بازگشت فعالیت‌های فوتبالی در کمترین زمان ممکن است دست پیدا کنیم".

در اواخر اسفند هم اعلام شد خورخه ژسوس سرمربی فلامینگو به ویروس کووید۱۹ مبتلا شده ولی او علائم خفیفی داشت و یک هفته بعد اعلام شد که حال این مربی پرتغالی بهبود یافته است.

بیشتر بخوانید:
ضرر هنگفت بارسلونا از خرید ستاره برزیلی
کریس رونالدو و اسنپ شخصی هوایی‌اش!+ عکس 
پوست ستاره کره‌ای در سربازی کنده شد

تگ ها


ویروس کرونا برزیل کرونا فوتبال جهان فلامنگو برزیل فلامینگو فوتبال