کپا: رقابت من و دخیا به سود اسپانیاست

کپا آریزابالاگا سنگربان تیم ملی اسپانیا، معتقد است رقابت او با داوید دخیا به سود تیم ملی خواهد بود...

به گزارش خبرنگار مدال، کپا آریزابالاگا سنگربان اسپانیایی چلسی، این روزها در اردوی تیم ملی کشورش به سر می‌برد و به نظر می‌رسد روبرتو مورنو سرمربی لاروخا هنوز تصمیم خود را برای انتخاب دروازه‌بان اول اسپانیا نگرفته است. کپا در ۴ بازی از ۵ بازی اخیر تیم ملی اسپانیا به طور ثابت به میدان رفته و امیدوار است تا در رقابت‌های یورو ۲۰۲۰، جلوتر از رقیب اصلی خود یعنی داوید دخیا، سنگربان اصلی اسپانیا باشد. او در آستانه دیدار شنبه‌شب تیمش مقابل نروژ گفت:

"هدف من بازی کردن است. هر بازیکنی دوست دارد در ترکیب اصلی حضور داشته باشد. من آنقدر به خودم اطمینان دارم که می‌دانم می‌توانم به تیم کمک کنم. اگر در ترکیب اصلی باشم تمام تلاشم را می‌کنم تا در پیروزی مقابل نروژ سهیم باشم. من احساس خوبی دارم و بعد از آنکه حضور کمرنگی در جام جهانی داشتم، حالا می‌خواهم به تیم کمک کنم. رقبا بر سر حضور در ترکیب اصلی به سود تیم ملی است. سیاست استفاده چرخشی از بازیکنان یک امر طبیعی است و من با آن کنار می‌آیم."

کپا همچنین در مورد دوران حضورش در لیگ برتر افزود:

"من هم به عنوان یک بازیکن و هم به عنوان یک شخص پیشرفت و به سبک متفاوت بازی در انگلیس عادت کرده‌ام. اینجا تیم‌ها فیزیکی‌تر بازی می‌کنند و کیفیت بسیار بالایی دارند. من هنوز جوان هستم و هر روز به پیشرفت کردن ادامه خواهم داد."

اخبار مرتبط:

دعوت رسمی از آنسو فاتی به تیم جوانان اسپانیا

تگ ها


لاروخا رقابت کپا دخیا روبرتو مورنو فوتبال جهان سنگربان اسپانیایی تیم ملی اسپانیا مقدماتی یورو ۲۰۲۰ داوید دخیا کوپا آریسابالاگا منچستر یونایتد چلسی لیگ برتر فوتبال