نقی زاده: امیدوارم بدشانسی‌های من تمام بشود

علیرضا نقی زاده را می توان یکی از بدشانس ترین بازیکنان اخیر مس رفسنجان خطاب کرد دلیلش را از خود این بازیکن بشنوید....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مس رفسنجان در یک دیدار خارج از خانه بازی را یک بر صفر به نفت مسجدسلیمان واگذار کرد تا بدین ترتیب دومین شکست در نیم‌فصل دوم را رقم بزند .


علیرضا نقی زاده در این خصوص به خبرنگار ما گفت: بازی خوبی بود ولی متاسفانه ما بدشانسی آوردیم و یک توپ روی دروازه ما آمد که هر ده سال  یکبار هم تبدیل به گل نمی شود! ما هم توانستیم موقعیت های ایجاد کنیم ولی با بدشانسی نتوانستیم گل مساوی را بزنیم و واقعا شکست حقمان نبود.


این بازیکن که دو موقعیت صددرصد گلش از دست رفت و یکی از توپ هایش به تیر خورد و آن یکی را م فرهاد کرمانشاهی از زیر طاق دروازه بیرون کشید در این خصوص ادامه داد: متاسفانه بدشانسی هم اجازه نداد ما حداقل بازی را مساوی کنیم ولی این بازی تمام شد و باید به فکر بازی های بعدی باشیم. 


این بازیکن که در دیدار با تراکتور هم می توانست به گل برسد اما نشد در مورد بدشانسی های اخیر گفت: در بازی با تراکتور اخباری از روی خط دروازه توپ من را بیرون آورد و در بازی با نفت هم همانطور که گفتم یک توپ به تیرک خورد و گلر حریف واقعا خوب کار کرد. انشالله این بدشانسی ها تمام می شود و من می توانم مجددد برای مس گل بزنم.


وی در مورد دومین شکست مس رفسنجان در نیم فصل دوم خاطرنشان کرد: ما یک دفعه به آلومینیوم اراک باختیم و یک باخت هم مقابل نفت‌مسجدسلیمان رقم خورد. روند ما خوب بود و بازی‌های خوبی را انجام دادیم ولی بازی آلومینیوم اراک و همین نفت مسجد سلیمان یک توپ  آمد و درون دروازه ما رفت. آن هم توپ هایی که نباید گل می شد. فوتبال است و هزار اتفاق می‌افتد. نهایت تلاش‌مان را میکنیم که انشاالله جبران کنیم. 


نقی‌زاده در پایان در مورد دیدار پیش‌رو نساجی مازندران افزود: بازی بعدی با نساجی است. تیم ما مربیان و بازیکنان خوبی دارد و بازی بسیار سختی داریم ولی ما هم می رویم که  این  بازی خانگی را ببریم و قصدمان جبران باخت مقابل نفت مسجد سلیمان است.

تگ ها


فوتبال ایران علیرضا نقی‌زاده مس رفسنجان فوتبال