ذوق‌زدگی اینتر؛ قرارداد سرمربی در مسیر تمدید

اینتر در حال بررسی تمدید قرارداد با سیمونه اینزاگی، سرمربی ایتالیایی خود تا ژوئن سال ۲۰۲۵ است....

به گزارش "ورزش سه"، در پایان فصل گذشته و بعد از جدایی شوکه کننه آنتونیو کونته بود که اینتر دست به انتخاب گزینه جدیدی زده و با سرمربی موفق سال های اخیر لاتزیو به توافق رسید. سیمونه اینزاگی در فصل تابستان جایگزین آنتونیو کونته در اینتر شد و قراردادی دو ساله با نراتزوری امضا کرد. اما شروع درخشان این سرمربی روی نیمکت اینتر، مدیران اینتر را مجاب به تمدید قرارداد زودهنگام با اینزاگی کرده است.

مدافع عنوان قهرمانی سری آ در حال حاضر در در جایگاه دوم جدول سری آ قرار داشته و تنها یک امتیاز کمتر از رقیب همشهری خود میلان دارد. اینتر همچنین بدون داشتن بازیکنانی چون اشرف حکیمی، روملو لوکاکو و کریستین اریکسن نسبت به فصل قبل، توانسته در فاصله یک هفته مانده به پایان مرحله گروهی، بعد از ۱۱ سال مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا راه پیدا کنند و اگر نراتزوری فردا در برنابئو رئال مادرید را شکست دهند، آنها می توانند صدرنشین گروه خود نیز بشوند.

امروز نشریه گاتزتا دلااسپورت مدعی شد اینتر در حال بررسی تمدید قرارداد با این سرمربی ۴۵ ساله بوده و پپ ماروتا، مدیر باشگاه قصد دارد مذاکرات را در سال جدید آغاز کند و با اینزاگی به توافق برسد. بر اساس ادعای این نشریه، طرفین در ماه مارچ برای بحث در مورد یک قرارداد دو ساله جدید و افزایش دستمزد سیمونه اینزاگی با یکدیگر ملاقات  می کنند. اینزاگی در حال حاضر دستمزدی ۴.۵ میلیون یورویی در سال در اینتر دریافت می کند و این رقم در قرارداد جدید او می تواند تا شش میلیون یورو افزایش یابد.

تگ ها


اینتر میلان سیمونه اینزاگی