برد شگفت‌انگیز الهلال با گل گومیس

الهلال عربستان در ثانیه‌های پایانی تساوی مقابل الرائد را با برد عوض کرد....

به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتبال الهلال که بخاطر انجام دو مسابقه لیگ قهرمانان آسیا دور از دیدارهای لیگ حرفه‌ای عربستان بود، شنبه شب در چارچوب هفته نُهم این رقابت‌ها در ورزشگاه مرسول پارک به مصاف تیم رده دهمی الرائد رفت.

لوسیانو ویه‌تو، مهاجم آرژانتینی الهلال که در فهرست آسیایی این تیم حضور نداشت، در دقایق ۵۳ و ۶۱ موفق شد گلزنی کند، اما این دو گل پاسخ داده شد و نزدیک بود بازی با تساوی دو بر دو خاتمه پیدا کند.

الهلال که در نیمه دوم ترکیب اصلی خود را داشت و شکل بهتری گرفته بود، پس از دریافت دو گل در لحظات پایانی، در دقیقه ۴+۹۰ صاحب یک ضربه ایستگاهی شد که ارسال چیپ ماتئوس پریرا و ضربه سر ناصر الدوسری را بافتیمبی گومیس تعویضی با شوت محکم تبدیل به گل کرد تا حکم برتری تیمش را امضاء کند.

تیم فوتبال الهلال که دو مسابقه معوقه در این فصل دارد، در ۶ مسابقه اخیرش در لیگ حرفه‌ای عربستان سه تساوی و سه برد داشت که در دیدار مقابل الرائد نیز به برتری ۳ بر ۲ دست یافت تا ۱۵ امتیازی شود و در جایگاه چهارم جدول این رقابت‌ها قرار بگیرد.

الهلال در حالی بازی با الرائد را پشت سر گذاشت که طی یک هفته اخیر دو دیدار در مراحل یک‌چهارم و نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا برگزار کرده و با برتری مقابل پرسپولیس ایران و النصر عربستان به فینال این رقابت‌ها رسیده بود.

تگ ها


الهلال عربستان عربستان سعودی