خوش‌بینی ستاره سابق بارسا به ماندگار شدن لئو مسی

سسک فابرگاس، ستاره سابق بارسلونا، به ماندگار شدن لیونل مسی در این تیم امیدوار است....

به گزارش "ورزش سه"، اگرچه اکثر گزارش‌های معتبر حاکی از آن است که لیونل مسی به تمدید قرارداد با بارسلونا بسیار نزدیک است اما این اتفاق هنوز به شکل رسمی رخ نداده و همین موضوع نگرانی هواداران بلوگرانا را در پی داشته است؛ این در حالی است که هنوز هم شایعاتی در رابطه با علاقه پاری‌سن ژرمن و منچستر سیتی به فوق ستاره آرژانتینی وجود دارد.

سسک فابرگاس، ستاره سابق بارسلونا و دوست صمیمی لیونل مسی در مصاحبه ای ابراز امیدواری کرده که او در بارسا بماند. فابرگاس گفت: "من نمی دانم لئو چه خواهد کرد اما امیدوارم که او در این باشگاه بماند. این یک تصمیم کاملا شخصی است و بگذارید ببینیم چه احساسی دارد و ما خواهیم دید که چه اتفاقی می افتد. من دوست دارم سالهای بیشتری او را در بارسا ببینم و موفق باشد زیرا او به خاطر کار بزرگی که برای این باشگاه انجام داده لیاقت آن را دارد.

همچنین بسیار خوشحالم که خوان لاپورتا رئیس باشگاه است. او فردی با شخصیت بسیار زیاد است. او آرام است، می داند چه کاری انجام می دهد و دارای تجربه است. من به بازگشت بارسلونا به روزهای خوب با او بسیار امیدوار هستم."

فابرگاس همچنین در مورد اوضاع سختی که ادن هازارد تا به اینجا در رئال مادرید پشت سر گذاشته گفت: "او می‌داند که چه فکری دارم چرا که اخیراً با ادن صحبت کردم و او کاملاً احساس مرا در این باره می داند. او می داند که بسیار بسیار بدشانس بوده است. من به عنوان بازیکن، فکر می کنم پنج سال با او بودم و او هرگز آسیب ندید؛ شاید فقط دو بار و تنها برخی مشکلات کوچک وجود داشت.

برای من دیدن این اتفاق تکان دهنده است زیرا شما هرگز نمی توانید انتظار داشته باشید فردی چنین قدرمتمند که کنار شما روز به روز مبارزه می کرد، هر سه روز بازی می کرد و مصدوم نمی شد به یکی از بهترین باشگاه های جهان برود که  رویای خود را در آنجا جستجو کند و به سطح دیگری برسد و اکنون چنین اتفاقاتی برایش می افتد."

تگ ها


سسک فابرگاس لیونل مسی نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ نقل و انتقالات اروپا ادن هازارد رئال مادرید موناکو بارسلونا